Psichosocialinės pagalbos paslaugos artimoje aplinkoje smurtą patyrusiems ar patiriantiems asmenims

Paslaugų teikimo tikslas – psichosocialinės pagalbos suteikimas ir organizavimas asmenims, socialinę riziką dėl smurto artimoje aplinkoje patyrusiems ar patiriantiems asmenims, padėti įveikti krizę, suteikti specializuotą psichologo pagalbą, informuoti ir konsultuoti, kokią pagalbą ir kur asmuo gali gauti, tarpininkauti ir atstovauti valstybės ir (ar) savivaldybės institucijose bei įstaigose.

Paslaugą gali gauti: socialinę riziką dėl smurto artimoje aplinkoje patyrę ar patiriantys asmenys, jei jų faktinė ir deklaruota gyvenamoji vieta Kauno mieste.

Teikimo trukmė: pagal įvertintą paslaugų poreikį artimoje aplinkoje smurtą patyrusiam ar patiriančiam asmeniui.

Paslaugos gavimo sąlygos:

Paslaugos gali būti  teikiamos tik suderinus su Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriumi ir šio padalinio įgaliotų darbuotojų sprendimu. Paslaugos asmeniui pradedamos teikti (išskyrus išimtinius krizių atvejus), gavus Socialinių paslaugų skyriaus suderinimą, taip pat įvertinus artimoje aplinkoje smurtą patyrusio ar patiriančio asmens paslaugų poreikį ir priėmus sprendimą dėl jų skyrimo.

Dėl paslaugų teikimo kreiptis:

1. (Paslaugų teikėjas) Kauno apskrities moterų krizių centras, Vaidoto g. 115, LT-45390, Kaunas.

Kontaktinis asmuo socialinė darbuotoja Renata Muščinskė

Tel. +370 37 34 00 27, mob. +370 679 31930

El. paštas [email protected]

2. Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrius

El. paštas [email protected]

Tel. + 370 37 42 38 15

3. Kauno miesto savivaldybės paskirtos įstaigos – Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatoriai.

Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorių seniūnijose kontaktai: https://www.kaunospc.lt/kontaktai/

Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai.

Atnaujinimo data: 2021-10-14
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 0 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Rima Levulytė,
+370 37 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 5.00/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.