Prašymų dėl vaiko laikinosios globos (rūpybos) priėmimas

Aprašymas. Konsultavimas dėl vaikų, likusių be tėvų globos, laikinosios globos (rūpybos) nustatymo, prašymų priėmimo, globėjo (rūpintojo) skyrimo.

Paslaugą gali gauti: asmenys, siekiantys tapti vaiko globėjais (rūpintojais).

Teikimo trukmė: pagal poreikį.

Paslaugos teikimo sąlygos: Dėl paslaugos gavimo kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus Paslaugų šeimai ir vaikui poskyrį. Fizinis asmuo, siekiantis tapti vaiko globėju (rūpintoju) ar priimti laikinai svečiuotis institucijoje ar šeimynoje globojamą (rūpinamą) vaiką turi pateikti rašytinį prašymą, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, sveikatos apsaugos ministro nustatytos formos sveikatos pažymėjimą, kartu gyvenančių vyresnių kaip 16 metų asmenų rašytinius sutikimus dėl to, kad fizinis asmuo taptų vaiko globėju (rūpintoju). Dėl išsamesnės informacijos apie vaiko laikinosios globos (rūpybos) nustatymą kreiptis: Nemuno g. 29, tel. 8-37-424901.

Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai

Atnaujinimo data: 2021-03-04
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 30 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Giedrė Vareikienė,
(8 37) 42 49 01
Eglė Ratkevičienė,
(8 37) 20 74 92
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.