Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugų organizavimas (socialinės rizikos veiksnius patiriančiam suaugusiam asmeniui)

Asmeninės higienos paslaugos, apimančios dušo paslaugų organizavimą ir teikimą, drabužių išdavimą.

Paslaugas gali gauti: Kauno mieste faktiškai gyvenantys socialinę riziką patiriantys asmenys, kurie dėl nepakankamų pajamų ar skurdo negali pasirūpinti savo higiena.

Teikimo trukmė: pagal poreikį, kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 12 val.

Paslaugos gavimo sąlygos: socialinių paslaugų poreikio vertinimas šiai paslaugai neatliekamas, dėl paslaugos gavimo kreiptis tiesiogiai į jų teikimo vietą Kauno miesto socialinių paslaugų centro Laikino apgyvendinimo skyriaus Asmeninės higienos ir priežiūros paslaugų kabinetas, Partizanų g. 5, Kaunas.

Tvarkos-apraso-priedas_sarasas_-2024-04-03__

Atnaujinimo data: 2024-04-03
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 0 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Rima Levulytė,
+370 37 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 5.00/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.