Atvejo vadybos paslauga

Aprašymas. Atvejo vadybininko koordinuojamos kompleksinės pagalbos vaikui ir jo atstovams pagal įstatymą organizavimas bei teikimas, siekiant jiems padėti įveikti iškilusius socialinius sunkumus, kurių sėkmingas sprendimas sudarytų prielaidas išvengti galimų vaiko teisių pažeidimų ir sudarytų sąlygas savarankiškai užtikrinti vaiko teises bei teisėtus interesus. Atvejo vadybininkai užtikrina kliento ryšius su pagalbos ir įstaigų tinklais bei koordinuoja skirtingus tinklų komponentus, kad klientui būtų suteikta tinkama pagalba.

Paslaugą gali gauti: socialinę riziką patiriantys vaikai ir jų šeimos; neįgalūs vaikai ir jų šeimos; socialinę riziką patiriančios šeimos.

Teikimo trukmė: pagal poreikį.

Paslaugos gavimo sąlygos: Paslaugos teikimas organizuojamas pagal socialinio darbo organizatorių atliktą socialinių paslaugų poreikio vertinimą. Dėl paslaugos poreikio vertinimo kreiptis į savo gyvenamosios seniūnijos socialinio darbo organizatorių https://www.kaunospc.lt/kontaktai/ Socialinių paslaugų bendruomenei skyrius) arba į Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų šeimai skyrių https://www.kaunospc.lt/bendra-informacija/.

Mokėjimas už paslaugas: nemokamai.

 

Atnaujinimo data: 2021-02-01
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 30 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Giedrė Vareikienė,
(8 37) 42 49 01
Jurgita Brazytė,
(8 37) 42 26 98
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...