Būsto pritaikymo neįgaliesiems organizavimas (suaugusiems asmenims ir vaikams su negalia)

Minimalus būsto pertvarkymas panaudojant specifiniu elementus, keičiant neįgaliesiems, turintiems judėjimo ir apsitarnavimo funkcijų sutrikimų, neprieinamas erdves, ir smulkus remontas įgyvendinant šiuos statybos sprendimus.

Paslaugą gali gauti: Kauno mieste deklaruoti ir faktiškai gyvenantys asmenys: vaikai su negalia, suaugę asmenys su negalia ir senyvo amžiaus asmenys, kuriems nustatytas specialus nuolatinės slaugos poreikis, specialusis techninės pagalbos priemonių – bet kurio tipo neįgaliojo vežimėlio- poreikis, specialusis techninės pagalbos priemonių - kitų, nei neįgaliojo vežimėlis, specialusis nuolatinės priežiūros pirmojo lygio poreikis dėl psichikos ar proto negalios.

Paslaugos gavimo sąlygos: paslaugos teikimas organizuojamas tik gavus  iš asmens (vieno iš suaugusių šeimos narių) ar jo globėjo, rūpintojo prašymą. Dėl paslaugos kreiptis į savo gyvenamosios  seniūnijos socialinio darbo organizatorių  https://www.kaunospc.lt/kontaktai/ (Socialinių paslaugų bendruomenei skyrius).

Mokėjimas už paslaugas: ši paslauga asmeniui teikiama nemokamai, vadovaujantis Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarkos aprašu, patvirtintu LR Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. vasario 19 d. įsakymu Nr. A1-103 ,,Dėl Būsto pritaikymo neįgaliesiems tvarkos aprašo patvirtinimo”.

( https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/25069bc035df11e99595d005d42b863e )

Atnaujinimo data: 2021-10-14
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 14 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Erika Mockienė,
+370 37 20 70 65
Įvertinkite šią paslaugą

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.