Fizinių asmenų valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijų pateikimas

Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius iki einamųjų metų lapkričio 1 d. pateikia žemės nuomos mokesčio deklaracijas fiziniams asmenims.

Fizinių asmenų valstybinės žemės nuomos mokesčio deklaracijos skelbiamos savitarnos sistemoje adresu  https://zemesnuoma.kaunas.lt/ naudojantis internetinės bankininkystės sistema.

Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius
M. Daukšos g. 13, Kaunas
Detalesnė informacija: 42 50 91, 20 09 41, 42 38 16

Atnaujinimo data: 2024-03-15
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 1 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius Donatas Vosylius,
+370 37 20 33 40
Laima Čiuplienė,
+370 37 42 50 91
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 0.50/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.