Informacijos teikimas dėl pavasario ir rudens mugių organizavimo

Mugės, kaip savarankiški renginiai, Laisvės al., Nepriklausomybėss a., Vilniaus g., Rotušės a. gali būti organizuojami 2 kartus per metus - pavasarį ir rudenį, mugės organizatorių parenkant konkurso būdu. Konkursas organizuojamas  vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. lapkričio 22 d.  įsakymu Nr. A-4494  patvirtintu Pavasario ir rudens mugių organizatorių parinkimo tvarkos aprašu (žr. prieduose).
Dėl detalesnės informacijos kreiptis  Laima Praškevičienė, Laisvės al. 96, 503 kab., tel. (8-37) 42 40 69, 8 669 25848, el. paštas: [email protected]

Kitose miesto viešosiose vietose mugės gali būti organizuojamos vadovaujantis Renginių ir pramoginių paslaugų organizavimo Kauno viešosiose vietose tvarkos aprašu. Informaciją dėl renginių ir pramoginių paslaugų organizavimo Kauno viešosiose vietose rasite čia.

Atnaujinimo data: 2024-02-05
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 30 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Kultūros skyrius Agnė Augonė,
+370 682 13 525
Laima Praškevičienė,
+370 37 42 40 69
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.