Intensyvi krizių įveikimo pagalba vaikams, turintiems emocijų ir elgesio sutrikimų ir ar kitų sunkumų, ir / ar jų šeimos nariams

Aprašymas. Psichologo konsultacijos vaikams ir/ar sisteminės šeimos konsultacijos; socialinio darbuotojo konsultacijos vaikui ir/ar šeimai; tarpininkavimas ir atstovavimas - pagalbos vaikui (ir/ar šeimai) suteikimas sprendžiant įvairias vaiko (ir/ar šeimos) problemas (teisines, sveikatos ir kt.), tvarkant dokumentus, užrašant pas specialistus, tarpininkaujant tarp vaiko (ir/ar šeimos) ir jo aplinkos (ugdymo įstaigų, kitų institucijų, specialistų, asmenų); intensyvi krizių įveikimo pagalba - pagalbos suteikimas ir organizavimas vaikui (šeimai), atsidūrusiam krizinėje situacijoje; šeimos mediacijos paslaugos – pagalba konfliktuojantiems šeimos nariams, siekiant padėti taikiai išspręsti ginčą tarpininkaujant mediatoriui; priklausomybės konsultavimo paslaugos – esant poreikiui teikiamos vaikui ir/ar jo šeimai; Savitarpio paramos grupės vaikams ir / ar savitarpio paramos grupės tėvams.

Paslaugą gali gauti: vaikai, kuriems yra nustatyti emocijų ir elgesio sutrikimai ir / ar turintys kitų sunkumų: mokyklos nelankymas, bendravimo sunkumai, agresyvus, smurtinis elgesys, vagiliavimas, bėgimas iš namų, piktnaudžiavimas alkoholiu ir kitomis psichotropinėmis medžiagomis ir pan., bei jų šeimos nariai.

Teikimo trukmė: pagal poreikį.

Paslaugos gavimo sąlygos: Paslaugos teikiamos su Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus siuntimu, pirmenybę teikiant paslaugų gavėjams, kurie nėra motyvuoti, nesugeba ar negali patys išspręsti savo problemų, susidoroti su kylančiais sunkumais.

Paslaugos teikėjas:

VšĮ „Darnūs namai“

Raudondvario pl. 76 (2A korpusas) – 307 kab.  Kaunas

Tel.: (8-678) 70558, El. p.: paramaseimai@darnus-namai.lt

http://darnus-namai.lt/

Mokėjimas už paslaugas: paslaugos teikiamos nemokamai.

 

Atnaujinimo data: 2021-03-31
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 7 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Giedrė Vareikienė,
(8 37) 42 49 01
Jovita Mikalonienė,
(8 37) 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.