Paskirtos socialinės išmokos mokėjimo būdo pakeitimas

Ši paslauga teikiama asmenims, kuriems paskirtos socialinės išmokos (išmoka vaikui, piniginė socialinės parama, socialinė parama mokiniams, tikslinės kompensacijos ir kt.) ir kurie pageidauja pakeisti išmokos mokėjimo būdą.
Prašymą gali pateikti asmuo atvykęs į Socialinės paramos skyrių ar elektroniniu būdu per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą.
Atnaujinimo data: 2023-05-22
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 1 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinės paramos skyrius Erika Kačiulienė,
(8 37) 42 30 62, +37069826484
Danutė Talačkienė,
(8 37) 42 44 40
Dovilė Patašienė,
+370 37 42 44 40
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.