Juridinių asmenų prašymų (skundų), adresuotų Savivaldybės vadovybei ir Savivaldybės administracijos vadovybei, priėmimas

Juridinių asmenų prašymų ar skundų, adresuotų Savivaldybei, Savivaldybės merui, vicemerams, Administracijos direktoriui, jo pavaduotojams priėmimas.

Prašymai  gali būti siunčiami paštu, pateikiami tiesiogiai, naudojantis elektronine paslaugų sistema (paspaudus nuorodą „Užsakyti paslaugą internetu“) arba portalu Elektroniniai valdžios vartai. Pasirašyti elektroniniu parašu prašymai siunčiami el. paštu [email protected]

Parengti atsakymai pareiškėjui išsiunčiami paštu. Pareiškėjas, pageidaujantis atsiimti atsakymą apie tai turi informuoti dokumentus priimantį darbuotoją. Prašymai priimami ir parengti atsakymai išduodami 5-ojoje darbo vietoje.

Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai

Tikslesnės informacijos teiraukitės tel. 20 72 95.

Atnaujinimo data: 2023-07-28
Paslaugos gavėjas: Juridinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Klientų aptarnavimo ir informavimo skyrius Agnė Augonė,
+370 682 13 525
Irma Gražulytė-Durienė,
+370 37 20 72 95
Įvertinkite šią paslaugą

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.