Kompensacijų savivaldybių infrastruktūros plėtros iniciatoriams už jų patirtas išlaidas apskaičiavimo ir išmokėjimo tvarka

Kompensacijos savivaldybių infrastruktūros plėtros iniciatoriams už jų patirtas išlaidas apskaičiavimas ir išmokėjimas vykdomas vadovaujantis Kompensacijų savivaldybių infrastruktūros plėtros iniciatoriams už jų patirtas išlaidas apskaičiavimo ir išmokėjimo tvarkos aprašu (toliau – Tvarkos aprašas), kuris nustato kompensacijos savivaldybių infrastruktūros plėtros iniciatoriams (toliau – iniciatorius) už patirtas savivaldybės infrastruktūros plėtros sutartyje (toliau – sutartis) nustatytas savivaldybės infrastruktūros plėtros išlaidas (toliau – kompensacija) apskaičiavimo ir išmokėjimo tvarką.

Kompensaciją apskaičiuoja ir išmoka savivaldybės infrastruktūros plėtros organizatorius (toliau – organizatorius).

Kompensacija už prioritetinės savivaldybės infrastruktūros plėtrą išmokama, kai iniciatorius pagal sutartį atlieka savivaldybės infrastruktūros plėtros darbus, perduoda savivaldybės infrastruktūrą atitinkamam savivaldybės infrastruktūros valdytojui ir pateikia pranešimą organizatoriui dėl sutartyje numatytų įsipareigojimų įgyvendinimo.

Iniciatoriaus pranešimas (nurodant sutarties datą ir numerį) laikytinas prašymu organizatoriui išmokėti kompensaciją. Pranešimas gali būti teikiamas organizatoriui tiesiogiai, paštu ar per kurjerius arba elektroninių ryšių priemonėmis (pasirašant kvalifikuotu elektroniniu parašu).

Pranešimo duomenys saugomi Lietuvos Respublikos dokumentų ir archyvų įstatyme nustatyta tvarka.

Su pranešimu pateikiami išlaidų patirtų įgyvendinant sutartyje numatytą savivaldybės infrastruktūros plėtrą (toliau – patirtos išlaidos) pagrindimą, jų apmokėjimą įrodantys dokumentai ir informacija apie savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokos, kai ji mokama, sumokėjimą:

  • Sąskaitos faktūros už savivaldybės infrastruktūros plėtrai įsigytas medžiagas, atliktus savivaldybės infrastruktūros plėtros darbus įrodantys dokumentai, banko arba kitos kredito įstaigos sąskaitos išrašai, įrodantys, kad pagal patirtas išlaidas pateisinančius dokumentus buvo atliktas mokėjimas, vadovaujantis projektavimo rangos, statybos rangos ar kitomis statybos ir įrengimo sutartimis;
  • Atliktų savivaldybės infrastruktūros plėtros darbų aktai;
  • Rangos ar kitokios savivaldybės infrastruktūros plėtros darbų sutartys ir jų apmokėjimą patvirtinantys dokumentai, banko arba kitos kredito įstaigos sąskaitos išrašai, įrodantys, kad pagal patirtas išlaidas pateisinančius dokumentus atliktas mokėjimas;
  • Iniciatorių jungtinės veiklos ar kita sutartis dėl kompensacijos išmokėjimo tvarkos (jei tokia sutartis sudaryta);
  • Kiti dokumentai, patvirtinantys ar paaiškinantys patirtas išlaidas įgyvendinant sutartyje numatytą savivaldybės infrastruktūros plėtrą.

Kai savivaldybės infrastruktūros plėtrą įgyvendino keli iniciatoriai, kompensacija atitinkamai išmokama kiekvienam iniciatoriui pagal sutartyje nustatytą mokėjimo grafiką ir sutartas dalis.

Kai kompensacija mokama dalimis, organizatorius turi laikytis sutartyje nustatyto kompensacijos mokėjimo grafiko. Kai kompensacija mokama vienu kartu, ji mokama iki sutartyje nustatyto termino.

Kompensacija už neprioritetinės savivaldybės infrastruktūros plėtrą išmokama, kai prie iniciatoriaus pastatytos ir (ar) įrengtos neprioritetinės infrastruktūros prisijungia kiti statytojai (vystytojai) ir jie sumoka savivaldybės infrastruktūros plėtros įmokas.

Pranešimai  priimami [email protected], raštu adresu Laisvės al. 94, Kaunas arba Interesantų priimamojo 1 darbo vietoje
Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu:8 37 422468

Atnaujinimo data: 2022-05-23
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Miesto tvarkymo skyrius Aloyzas Pakalniškis,
(8 37) 42 36 77
Lina Lapūnienė,
(8 37) 42 43 07
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.