Kompensacijų už žalą, patirtą dėl valstybinėje žemėje nuvirtusių medžių, skyrimas

Nuolatinė darbo grupė žalos, patirtos išvirtus ar nulūžus medžiams, atlyginimo klausimams nagrinėti svarsto fizinių ir juridinių asmenų pateiktas pretenzijas ir prašymus, susijusius su žala, padaryta nuvirtusių ar nulūžusių medžių, augančių Kauno miesto savivaldybės patikėjimo ar panaudos teise valdomoje valstybinėje žemėje ir savivaldybei nuosavybės teise priklausančioje žemėje, taip pat valstybinės žemės valdytojos Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos valdomoje valstybinėje žemėje (toliau – žala).

1.Fizinis ar juridinis asmuo, norintis gauti kompensaciją už žalą, turi nepasišalinus iš įvykio vietos kviesti policijos pareigūnus.

2. Fizinis ar juridinis asmuo, norintis gauti kompensaciją už žalą, Kauno miesto savivaldybės merui turi pateikti:

2.1. prašymą dėl žalos atlyginimo. Prašymą teikia transporto priemonės savininkas (jei kreipiasi fizinis asmuo);

2.2. policijos nutarimą ar kitą dokumentą dėl įvykio, eismo įvykio (arba įvykio) vietos schemą;

2.3. transporto priemonės registracijos liudijimo, techninės apžiūros vertinimo kortelės kopijas, civilinės atsakomybės privalomojo draudimo dokumentų kopijas, bei informaciją, kad automobilis nėra draustas savanorišku transporto priemonių draudimu (Kasko);

2.4. nepriklausomo eksperto  transporto priemonės vertinimo dokumentą ir išlaidas patvirtinančius dokumentus (pvz. kasos kvitą, mokėjimo pavedimą, kasos orderį ir pan.) arba tik išlaidas patvirtinančius dokumentus (tais atvejais, kai automobilio apgadinimas yra išorinis ir akivaizdus).

2.5. nuotraukas iš įvykio vietos, kuriose atsispindėtų įvykio aplinkybės (ant automobilio užvirtęs medis ar užkritusi medžio dalis (šaka)) ir matytųsi automobiliui padaryti apgadinimai.

2.6. kitus įvykio faktą ir aplinkybes patvirtinančius dokumentus.

Prašymai priimami Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyryje arba siunčiami el. paštu [email protected] .

Atsakymo pateikimas gali užtrukti ilgiau kaip 20 darbo dienų nuo prašymo ir visų reikiamų dokumentų gavimo institucijoje dienos, atsižvelgiant į tai, kad prašymui išnagrinėti reikalinga sudaryti komisiją.

Atnaujinimo data: 2023-12-20
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Aplinkos apsaugos skyrius Radeta Savickienė,
+370 37 42 45 63
Laima Dranseikienė,
+370 37 42 47 06
Įvertinkite šią paslaugą

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.