Kompensacijų už žalą, patirtą dėl valstybinėje žemėje nuvirtusių medžių, skyrimas

Nuolatinė darbo grupė žalos, patirtos išvirtus ar nulūžus medžiams, atlyginimo klausimams nagrinėti svarsto fizinių ir juridinių asmenų pateiktas pretenzijas ir prašymus, susijusius su žala, padaryta nuvirtusių ar nulūžusių medžių, augančių Kauno miesto savivaldybės teritorijoje, valstybinėje ne miško ūkio paskirties žemėje.

Dėl valstybinėje ne miškų ūkio paskirties žemėje augančių medžių padarytos žalos, nepasišalinus iš įvykio vietos, kviesti policijos pareigūnus.

Atvykę policijos pareigūnai surašo įvykio aplinkybių protokolą.
Fizinis ar juridinis asmuo, norintis gauti kompensaciją už žalą, patirtą dėl valstybinėje ne miško ūkio paskirties žemėje augančių medžių, turi pateikti:
1. prašymą Kauno miesto savivaldybės administracijai. Prašymą teikia transporto priemonės savininkas (jei kreipiasi fizinis asmuo);
2. policijos nutarimą ar išvadą dėl įvykio;
3. transporto priemonės registracijos liudijimo, techninės apžiūros vertinimo kortelės kopijas;
4. transporto priemonės vertinimo dokumentus kaip reglamentuoja Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro ir finansų ministro įsakymu patvirtinta Kelių transporto priemonių vertės nustatymo tvarka;
5. esant galimybei su įvykiu susijusias nuotraukas ir kitus įvykio faktą ir aplinkybes patvirtinančius dokumentus.

Atnaujinimo data: 2019-07-30
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Aplinkos apsaugos skyrius Radeta Savickienė,
(8 37) 42 45 63
Laima Dranseikienė,
(8 37) 42 47 06
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.