Kompensacijų už žalą, patirtą nesutvarkytuose Kauno miesto savivaldybės keliuose ir gatvėse, skyrimas

Nuolatinė darbo grupė žalos, patirtos nesutvarkytuose Kauno miesto savivaldybės keliuose ir gatvėse, atlyginimo klausimams nagrinėti svarsto fizinių ir juridinių asmenų pateiktus prašymus dėl žalos, patirtos nesutvarkytuose Kauno miesto savivaldybės keliuose ir gatvėse.

1. Įvažiavus į kelio dalyje esančią nepažymėtą duobę ir apgadinus transporto priemonę reikalinga, nenuvažiavus iš įvykio vietos, kviesti policijos pareigūnus.
2. Atvykę policijos pareigūnai surašo eismo  įvykio aplinkybių protokolą ir nubraižo eismo įvykio (autoavarijos) schemą.
3. Fizinis ar juridinis asmuo, norintis gauti kompensaciją už žalą, patirtą nesutvarkytuose Kauno miesto savivaldybės keliuose ir gatvėse, turi pateikti:
3.1. Prašymą Kauno m. savivaldybės administracijai. Prašymą teikia transporto priemonės savininkas (jei kreipiasi fizinis asmuo).
3.2.  Policijos nutarimą ir eismo įvykio vietos schemą.
3.3.  Transporto priemonės registracijos liudijimo, techninės apžiūros vertinimo kortelės, civilinės atsakomybės privalomojo draudimo dokumentų kopijas , bei informacija, kad automobilis nėra draustas savanorišku transporto priemonių draudimu (Kasko).
3.4.  Transporto priemonės remonto paslaugų (išklotinė) ir pirkinių dėl patirtos žalos sąskaitas faktūras bei apmokėjimo kvitus.
3.5.  Nepriklausomo eksperto žalos įvertinimo išvadas (jeigu atliekant automobilio remontą buvo atlikta daugiau darbų nei užfiksuotų policijos nutarime).
3.6.   Esant galimybei su eismo įvykiu susijusias  nuotraukas bei kitus įvykio faktą ir aplinkybes patvirtinančius dokumentus.
3.7.  Nurodyti atsiskaitomąją sąskaitą į kurią turėtų būti pervedamos lėšos už automobilio remontą.
4. Išsaugoti pakeistas transporto priemones detales (ratlankiai, padangos ir kt. ).

Prašymai priimami Interesantų aptarnavimo poskyrio 5-oje darbo vietoje arba el. p. [email protected]

 

Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai

Atnaujinimo data: 2022-10-20
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Miesto tvarkymo skyrius Jolanta Miliauskienė,
(8 37) 42 46 45
Emilija Serkevičienė,
(8 37) 42 42 51
Priedai, teisės aktai:

Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimas

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.303479?jfwid=-1ncshj8ms

 

Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.