Kultūros ir meno stipendijos gavėjų ataskaitų priėmimas

Pasibaigus projektui (programai), Kauno miesto savivaldybės kultūros ir meno stipendininkas ne vėliau kaip per dvi savaites pateikia Kultūros skyriui nustatytos formos įgyvendinto projekto (programos) rezultatų ataskaitą. Ataskaitos forma skelbiama Kauno miesto savivaldybės svetainėje.
Kultūros ir meno tarybai įvertinus ataskaitą, stipendininkas ir Kultūros skyriaus vedėjas pasirašo projekto (programos) įgyvendinimo aktą.

Paaiškėjus, kad pagal šią sutartį stipendininkui pervestos finansuotojo lėšos buvo panaudotos ne pagal paskirtį, ar sutartį nutraukus dėl stipendininko įsipareigojimų nevykdymo ar netinkamo vykdymo, stipendininkas per 15 dienų nuo sutarties nutraukimo dienos grąžina visą gautą biudžeto lėšų sumą, pervesdamas ją į sutartyje nurodytą finansuotojo sąskaitą banke.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo:
1. Patvirtintos formos įgyvendinto projekto (programos) rezultatų ataskaitą.
2. Įvairūs galimi dokumentai, patvirtinantys projekto (programos) įgyvendinimą (bukletai, programėlės, kompaktinės plokštelės, straipsniai ir kt.).

Ataskaitą siųsti paštu adresu: Kultūros  skyrius, Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas. Ant voko užrašyti „Stipendininko ataskaita“. Arba pristatyti adresu: Kultūros skyrius, korespondencijos dėžutė Nr. 122, I aukštas, Laisvės al. 96,  Kaunas.

Atnaujinimo data: 2024-01-29
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 14 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Kultūros skyrius Nomeda Prevelienė,
+370 37 42 40 73
Kristina Odnolko,
+370 37 42 40 58
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.