Mėnesinio mokesčio už ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymą Kauno miesto nevalstybinėse švietimo įstaigose mokėjimo dokumento (kvito) priėmimas

Ši paslauga teikiama elektroniniu būdu tėvams (įtėviams, globėjams), kurie pateikė prašymą-paraišką dėl mėnesinio mokesčio už ikimokyklinio amžiaus vaiko (-ų), nepatekusio (-ių) į Kauno miesto savivaldybės įsteigtas švietimo įstaigas, ugdymą nevalstybinėje švietimo įstaigoje dalies kompensacijos skyrimo ir kurie turi kiekvieną mėnesį pateikti nevalstybinės švietimo įstaigos išduotą mokėjimo dokumentą (kvitą) ar kitas dokumentas, patvirtinantis mokėtiną sumą, kai mėnesinis mokestis nėra fiksuoto dydžio.
Mokėjimo dokumentas (kvitas) arba kitas dokumentas, patvirtinantis mokėtiną sumą pateikiamas tais atvejais, kai mėnesinį mokestį už vaiko ugdymą nevalstybinė švietimo įstaiga apskaičiuoja pagal vaiko lankytų dienų skaičių.
Prašymą ir nevalstybinės švietimo įstaigos išduotą mokėjimo dokumentą (kvitą) ar kitą dokumentą, patvirtinantį mokėtiną sumą gali pateikti vienas iš vaiko tėvų (įtėvių, globėjų) ar jų įgaliotas asmuo elektroniniu būdu per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą.
Pateikiami šie dokumentai:
1. Prašymas užpildomas elektroniniu būdu.
2. Nevalstybinės švietimo įstaigos išrašyto mokėjimo dokumento (kvito) ar kito dokumento, patvirtinančio mokėtiną sumą, skenuota kopija.

Išsamesnė informacija teikiama telefonu:  (8 37) 42 52 02, mob. 864728195

Atnaujinimo data: 2023-05-22
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 15 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinės paramos skyrius Erika Kačiulienė,
(8 37) 42 30 62, +37069826484
Rasa Vindžegalskienė,
(8 37) 42 52 02
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 5.00/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.