Kauno miesto savivaldybės sutikimų pradėti (tęsti) lošimų organizavimo veiklą lošimų organizavimo vietoje išdavimas

Kauno miesto savivaldybės taryba išduoda sutikimus atidaryti ar steigti lošimų organizavimo vietą ar tęsti lošimų organizavimo veiklą lošimų organizavimo vietoje.

PASTABA. Įmonės gali steigti lošimų organizavimo vietą tik gavusios Kauno miesto savivaldybės tarybos sutikimą.

Sutikimai steigti lošimų organizavimo vietą įmonėms neišduodami, jei lošimo namai yra Azartinių lošimų įstatymo 10 straipsnyje nurodytose vietose:
1. gyvenamuosiuose namuose, išskyrus tuos, kurių pirmuosiuose aukštuose esančios negyvenamos patalpos pagal namo projektą ir eksploataciją yra pritaikytos kitai veiklai ir turi pagrindinį įėjimą iš gatvės pusės, nesutampantį su įėjimu į namo laiptinę;
2. ikimokyklinio ugdymo įstaigose;
3. bendrojo lavinimo mokyklose;
4. profesinio mokymo įstaigose;
5. aukštesniosiose mokyklose;
6. aukštosiose mokyklose;
7. papildomo ugdymo ir neformaliojo švietimo įstaigose;
8. sveikatos priežiūros įstaigose;
9. vaikų sanatorijose;
10. kultūros įstaigose;
11. bibliotekose;
12. teatruose;
13. muziejuose ir parodų salėse;
14. kredito įstaigose ir kitose finansų institucijose;
15. parduotuvėse, išskyrus lažybų ir totalizatoriaus punktų steigimą prekybos centruose, kurie pagal savo paskirtį yra pritaikyti ne vien parduotuvių veiklai ir kuriuose pagal projektinį išplanavimą yra įrengtos atskiros patalpos;
16. valstybės ir savivaldybių institucijose bei įstaigose;
17. kino teatruose, geležinkelio ir autobusų stotyse, oro uostuose, išskyrus lošimus automatais, jeigu jie organizuojami atskirose patalpose, nesusijusiose su šių įstaigų tiesioginėmis funkcijomis;
18. pašto įstaigose, išskyrus jose įsteigtus lažybų ir totalizatorių punktus.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti įmonė
Įmonė, norinti steigti lošimų organizavimo vietą Kauno mieste ar pratęsti lošimų organizavimo veiklą lošimų organizavimo vietoje, pateikia:
1. prašymą, kuriame nurodoma: bendrovės pavadinimas, kodas, buveinės adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, lošimų organizavimo vietos adresas, numatomų organizuoti ar organizuojamų lošimų rūšys, numatomi, esami lošimo įrenginiai, jų skaičius;
2. gyvenamojo namo gyvenamosios paskirties patalpų savininkų ir neprivatizuotų butų nuomininkų daugumos sutikimą, jei lošimų organizavimo vietą ketinama atidaryti ar steigti gyvenamajame name, kurio pirmajame aukšte esančios negyvenamosios patalpos pagal namo projektą ir eksploataciją yra pritaikytos kitai veiklai ir kuris iš gatvės turi pagrindinį įėjimą, nesutampantį su įėjimu į namo laiptinę.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)
Nagrinėjant lošimus organizuojančių bendrovių prašymus tęsti lošimų organizavimo veiklą lošimų organizavimo vietose yra atliekamas poveikio vertinamas pagal šiuos kriterijus:

- nusikaltimų, baudžiamųjų nusižengimų ir administracinių nusižengimų, susijusių su viešąja tvarka, lošimų organizavimo vietoje skaičius per paskutinius 2 metus;

- ar dėl lošimų organizavimo vietos gauta policijos, gyventojų, bendrijų, bendruomenių ar jų atstovų, asociacijų ar kitų institucijų pranešimų, policijos komisariatų pasiūlymų.

Kauno miesto savivaldybės taryba, siekdama užtikrinti viešąją tvarką ir visuomenės saugumą ir įvertinusi lošimų organizavimo vietą, gyventojų, bendrijų, bendruomenių ar jų atstovų, asociacijų ar kitų institucijų raštu pareikštą nuomonę, policijos komisariatų pasiūlymus, gali neišduoti sutikimo atidaryti ar steigti lošimų organizavimo vietos ar tęsti lošimų organizavimo veiklą lošimų organizavimo vietoje. Pateikus reikiamus dokumentus yra ruošiamas savivaldybės Tarybos sprendimo projektas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu (8 37) 42 58 02.

Atnaujinimo data: 2023-11-29
Paslaugos gavėjas: Juridinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius Sonata Šėlienė,
+370 37 42 58 02
Linas Masteikis,
+370 37 42 59 70
Įvertinkite šią paslaugą

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.