Maitinimo ir pragyvenimo išlaidų kompensavimo ambulatorinės medicininės reabilitacijos metu asmenims, dalyvavusiems likviduojant Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinius

Paslaugą gali gauti: Kauno mieste faktiškai gyvenantys (deklaruoti) asmenys, paveikti jonizuojančios  spinduliuotės likviduojant Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinius.

Teikimo trukmė: iki 18 dienų vienam asmeniui per metus.

Paslaugos gavimo sąlygos: paslaugos teikimas organizuojamas tik gavus  iš asmens ar jo globėjo, rūpintojo prašymą. Dėl paslaugos kreiptis į AB Birštono sanatorija "Versmė", B. Sruogos g. 9,  Birštonas, tel. 8 319 65673, el. p. [email protected].

Mokėjimas už paslaugas: Išlaidas už reabilitacijos paslaugas kompensuoja teritorinės ligonių kasos arba asmuo už reabilitacijos paslaugas gali susimokėti pats. Savivaldybė, gavusi patvirtinantį dokumentą už reabilitacijos paslaugų išlaidų apmokėjimą, apmoka sveikatinimo paslaugų dalies – maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų išlaidas, vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2015 m. birželio 30 d. sprendimu Nr. T-361 „Dėl Maitinimo ir pragyvenimo išlaidų kompensavimo ambulatorinės medicininės reabilitacijos metu asmenims, dalyvavusiems likviduojant Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinius, tvarkos aprašo patvirtinimo“.

 

 

Atnaujinimo data: 2021-10-14
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Erika Mockienė,
+370 37 20 70 65
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.