Prašymų dėl žemės nuomos mokesčio permokų grąžinimo bei dėl neteisingai sumokėtų mokesčių grąžinimo ir/ar užskaitymo priėmimas

Valstybinės žemės nuomos mokesčio permoka gali būti grąžinama arba užskaitoma.

Paslauga teikiama fiziniams ir juridiniams asmenims.

Prašymai gali būti teikiami naudojantis Savivaldybės elektronine paslaugų sistema (paspaudus nuorodą „Užsakyti paslaugą internetu“) arba per El. valdžios vartus .

Prašymus taip pat priima ir registruoja Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyris, adresu Laisvės al. 94, Kaunas

Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai

Detalesnė informacija teikiama Licencijų, leidimų ir paslaugų skyriuje, adresu M. Daukšos g. 13,  tel. 8 (37)  20 09 41, 42 50 91 –  dėl fizinių asmenų, 42 38 69, 42 38 16 – dėl juridinių asmenų.

Atnaujinimo data: 2024-03-15
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 30 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius Sonata Šėlienė,
+370 37 42 58 02
Donatas Vosylius,
+370 37 20 33 40
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 5.00/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.