Nemokamo maitinimo paslaugos (socialinės rizikos veiksnius patiriančiam suaugusiam asmeniui)

Sriubos valgykloje teikiamas nemokamas maitinimas karštu maistu 1 asmeniui 1 kartą per dieną valgykloje.

Paslaugas gali gauti:  Kauno mieste faktiškai gyvenantys asmenys, dėl socialinės rizikos veiksnių neišgalintys maitintis savo lėšomis.

Teikimo trukmė: pagal poreikį, darbo dienomis nuo 12 iki 14 val.

Paslaugos gavimo sąlygos: socialinių paslaugų poreikio vertinimas šiai paslaugai neatliekamas, dėl paslaugos gavimo kreiptis tiesiogiai į jų teikimo vietą Kauno Kristaus Prisikėlimo parapijos valgykla, Partizanų g. 5, Kaunas, maitinimas organizuojamas kiekvieną darbo dieną nuo 12 iki 14 valandos.

Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai.

Atnaujinimo data: 2021-10-14
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 0 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
(8 37) 32 06 25
Rima Levulytė,
(8 37) 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.