Paslaugos asmenims , nukentėjusiems (galimai nukentėjusiems) nuo prekybos žmonėmis (socialinės rizikos veiksnius patiriančiam suaugusiam asmeniui)

Intensyvios krizių įveikimo pagalbos paslaugos asmenims, nukentėjusiems (galimai nukentėjusiems) nuo prekybos žmonėmis.

Paslaugų teikimo tikslas – intensyvi krizių įveikimo pagalba asmeniui, siekiant atkurti asmens savarankiškumą, prarastus socialinius ryšius ir padėti integruotis į visuomenę: informuoti ir konsultuoti, kokią pagalbą ir kur asmuo gali gauti, tarpininkauti ir atstovauti valstybės ir (ar) savivaldybės institucijose bei įstaigose, organizuoti maitinimą, aprūpinimą būtiniausiais drabužiais ir avalyne, asmeninės higienos bei priežiūros paslaugas, sveikatos stiprinimo paslaugų konsultacijas (asmenims, kurie kreipimosi metu yra nedrausti privalomuoju sveikatos draudimu, o pagal sveikatos būklę jiems reikalinga pagalba), laikiną apgyvendinimą (jeigu dėl patirtos prievartos negali naudotis savo gyvenamąja vieta), transportą (į apklausas, parvežimą iš oro ar jūrų uosto, traukinių ar autobusų stoties) suteikti psichologinę, teisinę pagalbą, padėti prekybos žmonėmis aukai apsispręsti dėl bendradarbiavimo su teisėsaugos institucijomis, teikti ar organizuoti pagalbą integruojantis į darbo rinką, pradėjus dirbti; teikti ar organizuoti kitą pagalbą, susijusią su ikiteisminiu tyrimu (lydėti į apklausas, jų metu teikti emocinę pagalbą, prireikus organizuoti nukentėjusio ar galėjusio nukentėti nuo prekybos žmonėmis asmens atvežimą į apklausas, samdyti advokatą ir pan.).

Paslaugą gali gauti: asmenys, nukentėję (galimai nukentėję) nuo prekybos žmonėmis, jei jų faktinė ar deklaruota/ paskutinė deklaruota gyvenamoji vieta Kauno mieste.

Teikimo trukmė: pagal įvertintą paslaugų poreikį nukentėjusiam (galimai nukentėjusiam) asmeniui.

Paslaugos gavimo sąlygos:

Paslaugos gali būti  teikiamos tik suderinus su Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriumi ir šio padalinio įgaliotų darbuotojų sprendimu. Paslaugos asmeniui pradedamos teikti (išskyrus išimtinius krizių atvejus), gavus Socialinių paslaugų skyriaus suderinimą, vėliau įvertinant aukos / galimos aukos paslaugų poreikį.

Dėl paslaugų teikimo kreiptis:

1. VšĮ Kovos su prekyba žmonėmis ir išnaudojimu centras

KOPŽI Kauno skyrius, Rotušės a. 23, Kaunas. Kontaktinis asmuo socialinė darbuotoja, tel.  +370 625 86140,

El. p.: [email protected]

2. Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrius

El. paštas [email protected]

Tel. + 370 37 42 38 15

3. Kauno miesto savivaldybės paskirtos įstaigos – Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatoriai.

Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorių seniūnijose kontaktai:

https://www.kaunospc.lt/kontaktai/

Tvarkos aprašo priedas_sąrašas_ 2024-01-30_

Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai.

Atnaujinimo data: 2024-01-30
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 0 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Rima Levulytė,
+370 37 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.