Pastatų (patalpų, butų) ir inžinerinių statinių bendraturčių susitarimai dėl naudojimosi bendrąja daline nuosavybe tvarkos nustatymo ir bendrosios dalinės nuosavybės pasidalijimo

Pagal Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu suteiktą įgaliojimą teisės aktų nustatyta tvarka pasirašyti Kauno miesto savivaldybės nuosavybės teise valdomų pastatų ir inžinerinių statinių dokumentus:

  1. bendraturčių susitarimų sudarymas dėl naudojimosi bendrąja daline nuosavybe tvarkos nustatymo;
  2. bendraturčių susitarimų sudarymas dėl bendrosios dalinės nuosavybės pasidalijimo pagal atliktus pastato dalių apskaičiavimus;
    3. daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų valdymo, naudojimo ir priežiūros jungtinės veiklos (partnerystės) sutartis.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo:

  1. Prašymą.
  2. Patalpų/butų valdomų bendrąja daline nuosavybe aukšto (-ų) planą (-us) iš kadastro duomenų bylos (kopijas), dalių apskaičiavimo projektą ir kitus, su dalomuoju objektu, susijusius dokumentus.
  3. Bendraturčių susitarimo projektą (laisva forma).
  4. Daugiabučio namo, butų ir kitų patalpų savininkų susirinkimo protokolą, jei pastatas administruojamas pagal Jungtinės veiklos (partnerystės) sutartį.

Šiuos dokumentus teikti Kauno miesto savivaldybės administracijos Nekilnojamojo turto skyriui (Gruodžio g. 9, Kaune) arba Klientų aptarnavimo skyriui (Laisvės al. 94, Kaune).

Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai

Atnaujinimo data: 2019-07-25
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Nekilnojamojo turto skyrius Asta Kulikauskienė,
+370 37 42 35 23
Asta Kulikauskienė,
+370 37 42 35 23
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.