Pavadinimų gatvėms, skverams, aikštėms suteikimas ir keitimas ir jų geografinių charakteristikų tikslinimas

Pavadinimų gatvėms, skverams, aikštėms suteikimas ir keitimas ir jų geografinių charakteristikų tikslinimui pateikiamas laisvos formos prašymas, kuriame aprašoma situacija, kiti duomenys. Gali būti siūlomas gatvės pavadinimas

Pavadinimai gatvėms, skverams, aikštėms suteikiami ir keičiami ir jų geografinių charakteristikų tikslinamos miesto Savivaldybės tarybos sprendimu, atsižvelgiant į Pavadinimų sumanymo ir atminimo įamžinimo darbo grupės siūlymą.

Atnaujinimo data: 2023-01-09
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Miesto planavimo ir architektūros skyrius Nerijus Valatkevičius,
+370 37 42 46 04
Ramūnas Deveikis,
+370 37 42 24 38
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.