Pažymos, patvirtinančios gaunamas socialines pajamas, išdavimas

Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje išduodamos pažymos apie paskirtas socialines išmokas:
- pažyma apie paskirtą piniginę socialinę paramą;
- pažyma apie paskirtas tikslines kompensacijas;
- pažyma apie asmens negautas išmokas;
- pažyma apie išmokos vaikui skyrimą;
- pažyma apie paskirtą socialinę paramą mokiniams;
- pažyma apie paskirtas/neskirtas išmokas vaikui Lietuvoje, kuri reikalinga kreipiantis dėl išmokos vaikui kitoje Europos Sąjungos valstybėje (taip pat Norvegijoje, Islandijoje, Lichtenšteine, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje).

Pažyma apie paskirtą socialinę išmoką išduodama per vieną darbo dieną. Pažyma, kai reikalingas papildomas duomenų tikslinimas – išduodama per 10 darbo dienų.

Pažyma apie išmokėtas išmokas išduodama per 5 darbo dienas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonais:  (8 37) 20 72 94 (Klientų aptarnavimo ir informavimo skyrius).

Atnaujinimo data: 2024-05-24
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 5 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinės paramos skyrius Erika Kačiulienė,
+370 37 42 30 62, +370 698 26 484
Dovilė Patašienė,
+370 37 42 44 40
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 4.83/5. Vertino: 3.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.