Pažymų apie žemės dirbimą Nacionalinei mokėjimų agentūrai pateikimas

Nuo balandžio 4 d. iki birželio 15 d. (pavėluotai iki liepos 11 d.) savivaldybės darbuotojui pagal pareiškėjo valdos centro adresą pateikiami šie elektroninei paraiškai užpildyti reikalingi dokumentai:
1. Laisvos formos dokumentas su pagrindiniais paraiškai užpildyti reikalingais duomenimis (vietovėje išmatuotų laukų plotų schema/brėžinys su nurodytais laukų kraštinių ilgiais ir laukų plotais bei pasėlių pavadinimais). Pareiškėjui prašant paramos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos priemones, mokamos už plotus, jei reikia, papildomai teikiami – kadastrinių sklypų numeriai. Pareiškėjui dalyvaujant pagal priemones „Pirmas žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“, „Pirmas ne žemės ūkio paskirties ir apleistos žemės ūkio paskirties žemės apželdinimas mišku“ ir „Miškų aplinkosaugos išmokos“ papildomai teikiamas pirmais priemonėje dalyvavimo metais pateiktos paraiškos registracijos numeris. Jei pirmoji paraiška pagal priemonę dar nėra pateikta, šis numeris nėra pateikiamas.
2. esant galimybei, deklaruojamų plotų kadastro žemėlapiai (žemės sklypų planai);
3. jei pareiškėjo nurodytoje vietoje jau yra įbraižyti kito pareiškėjo laukai ir nepavyksta išspręsti dvigubo deklaravimo, pareiškėjas pateikia žemės valdymo teisę (nuosavybės, nuomos ar kitais pagrindais) patvirtinančius dokumentus kartu su kadastro žemėlapiais (žemės sklypų planais).
4. pirmą kartą pateikus paraišką pagal paramos schemą „Miškų aplinkosaugos išmokos“ paraiškos surinkimo laikotarpiu gali būti pateikiami:
- juridinio asmens steigimo dokumentai (jei pareiškėjas juridinis asmuo),
- akcininkų (pajininkų), narių, bendrovės valdymo tarybos ar pan. pritarimas dėl dalyvavimo priemonėje (jei pareiškėjas juridinis asmuo),
- notaro patvirtintas visų kitų bendraturčių įgaliojimas (jei miškas valdomas jungtine arba bendra daline nuosavybės teise),
- kiti dokumentai, kurie, pareiškėjo nuožiūra, reikalingi paraiškos vertinimui.
Jei pareiškėjas dalyvauja pagal paramos schemos „Miškų aplinkosaugos išmokos“ veiklos sritį „Išmokos už pagrindinių miško kirtimų nevykdymą identifikuotose kertinėse miško buveinėse“, pareiškėjas kartu su paraiška pateikia:
- Valstybinės miško tarnybos pažymą, kurioje nurodyta, kad pareiškėjo valdoje, kuriai prašoma paramos, nustatyta ne mažesnio kaip 0,5 ha ploto KMB, kad valda yra priskirta III arba IV miškų grupei ir medynas, kuriame nustatyta KMB, yra pasiekęs tai miškų grupei nurodytą pagrindiniams kirtimams minimalų amžių,
- Regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą dėl pagrindinių kirtimų nevykdymo kertinėje miško buveinėje.
Jei pareiškėjas dalyvauja pagal paramos schemos „Miškų aplinkosaugos išmokos“ veiklos sritį „Išmokos už neplynuosius miško kirtimus vietoj galimų plynųjų“ pateikiami:
- Miškotvarkos projektas, kuriame suprojektuotas neplynasis arba plynasis miško kirtimas,
- Regiono aplinkos apsaugos departamento išduotas leidimas kirsti mišką, kuriame leidžiamas vykdyti neplynasis kirtimas,
- Pažyma, kad vietoj suprojektuoto ir leisto neplynojo miško kirtimo galėjo būti leidžiamas ir plynasis miško kirtimas (pažyma pateikiama, jei Miškotvarkos projekte suprojektuotas neplynasis miško kirtimas).
5. Pareiškėjas, kurio valdoje pasėlių plotų suma 30 ha ir daugiau ir/arba bulvių plotų suma sudaro 10 ha ir daugiau, pateikia informaciją apie valdoje auginamų augalų veisles.
6. Duomenys apie valdoje panaudotas trąšas.
Papildomi dokumentai, kuriuos įgaliotas asmuo privalo pateikti, jei paraišką teikia ne pats pareiškėjas:
1. Įgaliojimas;
2. Mirties liudijimas;
3. Gimimo liudijimas.

Prašymai priimami Kauno miesto savivaldybės administracijos Miesto tvarkymo skyriuje 508 kab. Laisvės al. 94 Kaunas, tel. (8 37) 20 17 19, pirmadieniais - ketvirtadieniais 08.00 - 17.00 val., penktadieniais 08.00-15.45 val.
Norint priduoti prašymą, prašome iš anksto registruotis telefonu (837) 20 17 19

Administracinė paslauga galutinė.
Pareiškėjas iki liepos 11 d. paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje (toliau – PPIS) gali pats arba su seniūnijos/savivaldybės darbuotojo pagalba aprašyti kontrolinių žemės sklypų ribų pasikeitimus, kurių dėl pateisinamų priežasčių neaprašė pateikdamas paraišką. PPIS užregistravus kontrolinių žemės sklypų ribų pasikeitimus, pareiškėjas raštu teikia Centrui prašymą patikslinti kontrolinių žemės sklypų ribas, kartu informuodamas, kad ribų pasikeitimai yra aprašyti PPIS.
Pareiškėjai, siekiantys gauti susietąsias išmokas už saldžiųjų lubinų (lubinų veislių, tarp kurių sėklų yra ne daugiau kaip 5 proc. karčiųjų sėklų) plotus, iki liepos 11 d. pateikia seniūnijos/savivaldybės darbuotojui arba iki rugsėjo 15 d. pateikia Nacionalinei mokėjimo agentūrai:
2.1 sėklos sertifikatą arba Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotą pažymą, kurioje nurodytas lubinų sėklose esantis karčiųjų sėklų kiekis procentais (tais atvejais, kai yra pasėjęs savo ūkyje išaugintą lubinų sėklą);
2.2 sėklos sertifikato ar pažymos, kurioje nurodytas lubinų sėklose esantis karčiųjų sėklų kiekis procentais, kopijas ir saldžiųjų lubinų veislių sėklos pirkimo patvirtinimo dokumentus bei jų kopijas (tais atvejais, kai yra pasėjęs pirktą sėklą).

Atnaujinimo data: 2019-07-31
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 1 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Miesto tvarkymo skyrius Aloyzas Pakalniškis,
+370 37 42 36 77
Birutė Zareckienė,
+370 37 42 23 80
Įvertinkite šią paslaugą

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.