Prašymų dėl skulptūrų ir paminklų pastatymo ir nukeldinimo priėmimas

Vadovaujantis Skulptūrų ir  paminklų statymo ir nukeldinimo Kauno miesto viešosiose vietose taisyklėmis, patvirtintomis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2012 m. liepos 12 d. sprendimu Nr. T-382 ir šio sprendimo 2015 m. rugsėjo 29 d. pakeitimu Nr. T-528   Kultūros paveldo skyrius organizuoja Savivaldybės administracijai pateiktų prašymų dėl paminklų ir skulptūrų pastatymo svarstymą:  pagal reikalą teikia  juos svarstyti Pavadinimų sumanymo ir atminimo įamžinimo darbo grupei, Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos  Kauno skyriui ir Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus tarybai. Jei minėtos institucijos prašymui pritaria, pareiškėjui įteikiamas Savivaldybės tarybos sprendimas dėl pritarimo paminklo pastatymui arba savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl pritarimo skulptūros pastatymui. Jei paminklą ar skulptūrą nusprendžiama statyti Savivaldybės lėšomis, jos numatomos ateinančių metų Savivaldybės biudžete. Savivaldybės lėšomis statomiems paminklams ir skulptūroms Kultūros paveldo skyrius organizuoja viešųjų pirkimo konkursą.
Prašyme nurodoma:
1. Skulptūros ar paminklo idėjos pagrindimas ir statymo motyvacija;
2. numatoma skulptūros ar paminklo pastatymo vieta ir žemės sklypo savininko ar valdytojo sutikimas;
3. asmenys ryšiams palaikyti: iniciatorius (-iai), skulptūros ar paminklo autorius (-iai) (jei numatytas), vykdytojas (jei numatytas);
4. planuojama darbų pradžia ir pabaiga. Jei planuojama statyti trumpalaikį dailės statinį, nurodomas jo stovėjimo terminas (ne ilgesnis kaip 3 metai);
5. finansavimo šaltiniai;
6. Kartu su prašymu būtina pateikti skulptūros ar paminklo projektinius pasiūlymus, kuriuose turi būti nurodyta informacija apie skulptūros ar paminklo matmenis, konstrukcinius sprendimus, dislokacijos vietą (žemės sklypo planą, esamos situacijos fotografinę medžiagą ir pan.).
Dokumentai priimami:
Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros paveldo skyrius, J. Gruodžio g. 9, Kaunas, Kab. 404,
Tel. 8 (37) 42 42 05,  el. p. [email protected]
I-IV 8.00-12.00 – 12.45-17.00 val. V 8.00-12.00 – 12.45-15.45 val.

Atnaujinimo data: 2023-01-24
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 15 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Kultūros paveldo skyrius Saulius Rimas,
+370 37 42 42 05
Saulius Rimas,
+370 37 42 42 05
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.