Prašymų dėl sportininkų priėmimo į Kauno miesto savivaldybės įsteigtas sporto mokyklas teikimas

BĮ Kauno krepšinio mokyklos “Žalgiris” auklėtiniai mokosi žaisti krepšinį viename moderniausių krepšinio centrų Europoje. Sporto bazėje vaikinams ir merginoms nuo 6 iki 19 metų sudarytos pačios palankiausios sąlygos mokytis, tobulėti ir siekti aukštų rezultatų. Krepšinio mokyklos “Žalgiris” trenerių kolektyvas sukaupęs didelę treniravimo patirtį, todėl čia vietą sau ras būsimi ne tik krepšinio, bet ir kitų sričių čempionai.

  1. Paslaugos gavėjas arba įgaliotas asmuo (jeigu paslaugos gavėjui dar nėra 18 metų) jungiasi prie Elektroninių valdžios vartų per Lietuvos komercinių bankų prisijungimo prie elektroninės bankininkystės priemones, kvalifikuotą skaitmeninį sertifikatą, išduotą kvalifikuoto elektroninio parašo paslaugų teikėjo, asmens tapatybės kortelės skaitmeninį sertifikatą arba kitus Elektroniniuose valdžios vartuose (www.epaslaugos.kaunas.lt) numatytus būdus;
  2. Paslaugos gavėjas pildo ir pateikia elektroninę prašymo formą;
  3. Paslaugos vykdytojas (sporto mokykla) gavęs prašymą, priima sprendimą arba patenkinti prašymą, arba atmeta prašymą, arba informuoja paslaugos gavėją dėl prašymo papildymo. Visais atvejais sporto mokykla susisiekia (nurodytu el.paštu arba telefonu) su Paslaugos gavėju ir informuoja apie priimtą sprendimą.
  4. Paslaugos gavėjui arba jo įgaliotam asmeniui atsiunčiama sportininko priėmimo į sporto mokyklą sutartis su priedais jo nurodytu būdu. Sutartis gali būti pasirašoma elektroniniu parašu arba atvykus į sporto mokyklą.
Atnaujinimo data: 2022-08-31
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Sporto skyrius Tadas Vasiliauskas,
+370 37 73 35 14
Lina Vytėnienė,
+370 37 73 35 16
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 5.00/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.