Priėmimas į ikimokyklinio ugdymo įstaigas

Sudarant priimamų vaikų sąrašus:

Laikomasi eiliškumo pagal tėvų (globėjų) prašymo registravimo Savivaldybės duomenų bazėje datą ir laiką principo, taip pat šių principų:

Pirmenybė teikiama šiems vaikams:

1. vaikams, kurių brolis ar sesuo lanko tą pačią švietimo įstaigą;

2. rotuojamo (perkeliamo) kario vaikams, pasiūlytiems Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus (karys rotuojamas (perkeliamas) iš kitos savivaldybės į Kauno miesto savivaldybę;

3. vaikams, kuriems reikalinga nuolatinės asmens sveikatos priežiūros paslauga (galioja švietimo įstaigose, kuriose teikiama tokia paslauga);

4. vaikams, kuriems reikalinga nuolatinės asmens sveikatos priežiūros paslauga ir nuolatinė slauga (galioja švietimo įstaigose, kuriose teikiama tokia paslauga);

5. vaikams, kuriems paskirtas privalomas ikimokyklinis ugdymas Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu);

6. įvaikintiems arba globojamiems vaikams;

7. prieglobsčio prašytojų vaikams, pasiūlytiems Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus;

8. vaikams, kuriems nustatytas neįgalumas ar žymūs vystymosi sutrikimai (sutrikęs intelektas, autizmas, aklumas ar silpnaregystė iki 0,3, kurtumas ar neprigirdimumas 41 dB, cerebrinis paralyžius ar kitas labai žymus judesio ir padėties sutrikimas) (Pateikiama Pedagoginės psichologinės tarnybos rekomendacija ar gydytojų konsultacinės komisijos išvada);

9. vaikams iš socialiai remtinų šeimų;

10. vaikams iš šeimų, auginančių tris ir daugiau vaikų;

11. vaikams, iš Savivaldybės iniciatyva likviduotos švietimo įstaigos.

Vadovaujamasi nuostata, kad vaiko ir jo tėvų (įtėvių, globėjų) deklaruota gyvenamoji vieta turi būti Kauno mieste (išskyrus 2 ir 7 punktus).

Pirmiausia į eilę įtraukiami vaikai, turintys pirmenybę pagal 1, 2, 3, 4 ir 5 punktus. Toliau eilė sudaroma taip: į eilę įtraukiama po vieną vaiką, turintį pirmenybę pagal 6-11 punktus, ir vaiką, neturintį pirmenybės. Toliau eilės sudarymas kartojamas tokia pačia tvarka.

Jei vaikas patenka į vieną iš prašyme nurodytų švietimo įstaigų, tėvai (įtėviai, globėjai), jeigu pageidauja likti kitos alternatyviai pasirinktos švietimo įstaigos eilėje, turi apie tai raštu per 5 darbo dienas informuoti švietimo įstaigą arba Švietimo skyrių. Jeigu neinformuoja, vaikas išbraukiamas iš alternatyviai pasirinktos švietimo įstaigos eilės.

Jei vaikas patenka į abi tėvų (įtėvių, globėjų) pasirinktas pageidaujamas lankyti įstaigas, tėvai (įtėviai, globėjai) per 2 darbo dienas turi informuoti tą švietimo įstaigą, kurią lankys vaikas. Jeigu neinformuoja, vaikui priskiriama įstaiga, kuri nurodyta tėvų prašymo I pasirinkime.

Priimamų vaikų sąrašus sudaro švietimo įstaigos duomenų bazės tvarkytojas iki kiekvienų metų birželio 1 dienos. Jei bus laisvų vietų, šie sąrašai galės būti papildomi visus metus.

Internetinėje svetainėje https://idarzeli.kaunas.lt/ galima rasti informaciją: informaciją tėvams, statistinę informaciją, informaciją apie įstaigas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis tel. nr. 20 84 27

Prašymą galite užpildyti per elektroninius valdžios vartus arba pačioje pageidaujamoje lankyti įstaigoje.

Atnaujinimo data: 2020-06-12
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 4 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Švietimo skyrius Ona Gucevičienė,
+370 37 42 34 88
Edita Mikelionienė,
+370 37 20 84 27
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.