Prisijungimo prie susisiekimo komunikacijų sąlygų išdavimas

Statinio, žemės sklype esančių susisiekimo komunikacijų prijungimas prie susisiekimo komunikacijų (gatvės raudonųjų linijų ribose).

Pateikiami šie dokumentai:

1. Prašymas;

2. Žemės sklypo ribų plano ir žemės sklypo nuosavybės teisę ar kitą valdymo ir naudojimo teisę patvirtinančių dokumentai;

3. Situacijos schema;

4. Projektiniai pasiūlymai;

5. Detaliojo plano (ištraukos).

Prašymus dėl prisijungimo prie susisiekimo komunikacijų sąlygų išdavimo galite pateikti internetu arba pateikti adresu Laisvės al. 94, Kaunas arba Interesantų priimamojo 1 darbo vietoje.
Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: (8 37) 42 43 07

Atnaujinimo data: 2021-06-30
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 10 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Miesto tvarkymo skyrius Lina Lapūnienė,
(8 37) 42 43 07
Raminta Gargasienė,
(8 37) 42 43 07
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.