Projektas „Pagalba augti III: socialinių paslaugų plėtra 10-18 m. vaikams ir jaunimui Kauno mieste“

Aprašymas. Savanorių grupių darbui su paaugliais (10–18 m.) sudarymas, mokymas ir jų veiklos koordinavimas, savanorių ir vaikų bendro laisvalaikio ir (arba) užimtumo veiklų organizavimas (ne rečiau nei 3 kartus per mėnesį), siekiant pagerinti paauglių emocinę-psichologinę savijautą, didinti motyvaciją mokytis, dirbti, užsiimti visuomenine, sportine, kultūrine ar kt. veikla, mažinančia paauglių polinkį elgtis delinkventiškai.

Paslaugą gali gauti: Kauno mieste gyvenantys, vaikai ar paaugliai, turintys emocijų ir (arba) elgesio sutrikimų ar sunkumų, patiriantys socialinės rizikos veiksnius, linkę į delinkventinį elgesį.

Teikimo trukmė: projekto įgyvendinimo laikotarpiu – iki 2021.12.31 d.

Paslaugos gavimo sąlygos: Paslaugos tikslinei grupei teikiamos atsižvelgiant į socialinio darbuotojo ir (arba) tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus rekomendacijas ir tik suderinus su Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriumi.

Projekto vykdytojas:

VšĮ Kauno miesto poliklinikos Jaunimo centras

Pramonės pr. 31 (įėjimas nuo PC „Maxima“)

Tel.: (8 37) 45 28 85, El. p.: [email protected]

http://www.jaunimocentras.eu/

Mokėjimas už paslaugas: paslaugos teikiamos nemokamai.

 

Atnaujinimo data: 2021-03-31
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 30 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Giedrė Vareikienė,
+370 37 42 49 01
Jovita Mikalonienė,
+370 37 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.