Psichosocialinės pagalbos paslaugos asmenims, smurtavusiems artimoje aplinkoje (kaip tai apibrėžta LR apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme)

Paslaugų teikimo tikslas –– psichosocialinės pagalbos suteikimas ir organizavimas asmenims, smurtavusiems artimoje aplinkoje. Suteikti asmenims specializuotą psichologo pagalbą, kad jų smurtinis elgesys būtų sustabdomas, motyvuoti smurtaujantį asmenį keisti savo elgesį, mokytis bendrauti be smurto; informuoti ir konsultuoti, kokią pagalbą ir kur asmuo gali gauti, tarpininkauti ir atstovauti valstybės ir (ar) savivaldybės institucijose bei įstaigose.

Paslaugą gali gauti: asmenys, smurtaujantys artimoje aplinkoje, jei jų deklaruota ir faktinė gyvenamoji vieta yra Kauno mieste.

Teikimo trukmė: pagal įvertintą socialinių paslaugų poreikį artimoje aplinkoje smurtavusiam asmeniui.

Paslaugos gavimo sąlygos:

Paslaugos gali būti  teikiamos tik suderinus su Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriumi ir šio padalinio įgaliotų darbuotojų sprendimu. Paslaugos asmeniui pradedamos teikti (išskyrus išimtinius krizių atvejus), gavus Socialinių paslaugų skyriaus suderinimą, taip pat įvertinus asmens, smurtaujančio artimoje aplinkoje paslaugų poreikį ir priėmus sprendimą dėl jų skyrimo.

Dėl paslaugų teikimo kreiptis:

1.  (Paslaugų teikėjas) Kauno apskrities vyrų krizių centras, K. Donelaičio g. 33-515, LT-44240 Kaunas.

Kontaktinis asmuo Laimutė Penikienė

Tel. +370 679 83640

El. paštas [email protected]

2.  Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrius

El. paštas [email protected]

Tel. + 370 37 42 38 15

3.  Kauno miesto savivaldybės paskirtos įstaigos – Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatoriai.

Kauno miesto socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorių seniūnijose kontaktai:

https://www.kaunospc.lt/kontaktai/

Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai.

Atnaujinimo data: 2021-10-14
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 0 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
(8 37) 32 06 25
Rima Levulytė,
(8 37) 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 4.50/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.