Savanorių grupių darbui su vaikais ir paaugliais (10–18 m.) sudarymo, mokymo ir jų (savanorių ir vaikų / paauglių porų) veiklos koordinavimo paslaugos

Aprašymas. Savanorių darbui su vaikais ir paaugliais atranka bei mokymai, individualios bei grupinės savanorių supervizijos; vaikų / paauglių ir savanorių porų sudarymas, informaciniai susitikimai su vaikų ir paauglių atstovais (tėvais, globėjais, įtėviais) (ne mažiau kaip 15 vaikų / paauglių); savanorių ir vaikų / paauglių porų individualus koordinavimas, atvejų aptarimų grupių organizavimas; savanorių ir vaikų / paauglių porų užimtumo (laisvalaikio, sporto, kultūrinių ir pan.) veiklų organizavimas ir koordinavimas.

Paslaugą gali gauti: vaikai ir (ar) paaugliai (10-18 m.), patiriantys krizę, taip pat vaikai ar paaugliai, turintys emocijų ir (arba) elgesio sutrikimų ar sunkumų, patiriantys socialinę riziką, linkę elgtis delinkventiškai (mokyklos nelankymas, bendravimo sunkumai, agresyvus, smurtinis elgesys, vagiliavimas, bėgimas iš namų, piktnaudžiavimas alkoholiu ir kitomis psichotropinėmis medžiagomis ir pan.)

Teikimo trukmė:  Paslaugos vienam vaikui / paaugliui gali būti teikiamos pagal poreikį, bet ne ilgiau nei 12 mėn.

Paslaugos gavimo sąlygos: Vaikų / paauglių, su kuriais dirbs savanoriai, sąrašą sudaro Paslaugų teikėjas, atsižvelgiant į atvejų vadybininkų, dirbančių su vaikų / paauglių šeimomis ir (arba) tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus rekomendacijas ir jį suderina su Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriumi (toliau – Socialinių paslaugų skyrius).

Paslaugos teikiamos su Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus siuntimu, pirmenybę teikiant paslaugų gavėjams, kurie nėra motyvuoti, nesugeba ar negali patys išspręsti savo problemų, susidoroti su kylančiais sunkumais.

Paslaugos teikėjas:

VšĮ Kauno miesto poliklinikos Jaunimo centras

Pramonės pr. 31 (įėjimas nuo PC „Maxima“)

Tel.: (8 37) 45 28 85, El. p.: [email protected]

http://www.jaunimocentras.eu/

Mokėjimas už paslaugas: paslaugos teikiamos nemokamai.

 

 

 

Atnaujinimo data: 2022-09-16
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 7 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Giedrė Vareikienė,
+370 37 42 49 01
Jovita Mikalonienė,
+370 37 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.