Pagalba į namus (senyvo amžiaus asmenims, suaugusiems asmenims su negalia ir vaikams su negalia)

Asmens namuose teikiamos paslaugos, padedančios asmeniui (šeimai) tvarkytis buityje, rūpintis asmeniniu gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime; šeimos nariams, prižiūrintiems asmenis su negalia, senyvo amžiaus asmenis, turėti laikiną atokvėpį.

Paslaugą gali gauti: Kauno mieste faktiškai gyvenantys (deklaruoti) asmenys:

Suaugę asmenys su negalia ir jų šeimos, senyvo amžiaus asmenys ir jų šeimos, socialinę riziką patiriančios šeimos, vaikai su negalia ir jų šeimos, kiti asmenys ir jų šeimos (laikinai dėl ligos ar kitų priežasčių savarankiškumo netekę asmenys).

Teikimo trukmė: iki 10 val. per savaitę. Konkretus paslaugos trukmės poreikis nustatomas individualiai, pagal asmens sveikatos, fizines galimybes ir įvertinus kitas objektyvias priežastis.

Paslaugos gavimo sąlygos: Paslaugos teikimas pirmą kartą organizuojamas pagal Kauno miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro socialinio darbo organizatorių atliktą socialinių paslaugų poreikio vertinimą. Dėl paslaugos poreikio vertinimo kreiptis į savo gyvenamosios seniūnijos socialinio darbo organizatorių https://www.kaunospc.lt/kontaktai/ (Socialinių paslaugų bendruomenei skyrius) arba interneto svetainėje https://www.kaunospc.lt/  pateikus prašymą.

Jei  asmuo jau gauna kitas socialines paslaugas socialinių paslaugų įstaigoje, socialinės bei psichologinės reabilitacijos įstaigoje, stacionarioje sveikatos priežiūros įstaigoje ar pataisos, įkalinimo įstaigoje (toliau bendrai - įstaiga), paslaugos teikiamos pagal įstaigos, kurioje asmuo yra ar gauna kitas socialines paslaugas, paskirto socialinio darbuotojo atliktą socialinių paslaugų poreikio vertinimą.  Gaunant kitas socialines paslaugas, kreiptis į tos įstaigos, kuri šiuo metu teikia socialines paslaugas, paskirtą socialinį darbuotoją.

Mokėjimas už paslaugas: Asmens mokėjimo dydis už paslaugą proporcingai priklauso nuo asmens pajamų, apskaičiuojama vadovaujantis  Kauno miesto savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės tarybos 2020 m. birželio 23 d. sprendimu Nr. T-276 „Dėl Kauno miesto savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“ .

Pastaba: konkretus paslaugų teikėją asmuo gali pasirinkti pats (pasirinktas paslaugų teikėjas privalo turėti akreditaciją teisę šią paslaugą) arba, asmeniui nepasirinkus, konkretus paslaugų teikėjas parenkamas teisės aktų nustatyta tvarka.Tvarkos-apraso-priedas_sarasas_-2024-04-19

Atnaujinimo data: 2024-04-19
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 14 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Guoda Vaičekauskaitė,
+370 37 20 98 21
Rita Baltrušaitienė,
+370 37 42 41 65
Prašymo forma: Prašymas-paraiška
Priedai, teisės aktai:

Teisės aktai:

Kauno miesto savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašas, patvirtintas Kauno miesto savivaldybės tarybos 2020 m. birželio 23 d. sprendimu Nr. T-276 „Dėl Kauno miesto savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“

( https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/74b9d630b53d11eab9d9cd0c85e0b745 ).

 

Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir socialinių paslaugų organizavimo Kauno miesto savivaldybėje tvarkos aprašas, patvirtintas Kauno miesto savivaldybės 2023 m. rugsėjo 27 d. mero potvarkiu Nr. M-740 „Dėl Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir socialinių paslaugų organizavimo Kauno miesto savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/23895ba05d2d11ee81b8b446907f594f)

Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 5.00/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.