Vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugos vaikams dienos centruose

Aprašymas. Vaikų užimtumo bei socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslaugų vaikams vaikų dienos centre organizavimas ir vykdymas (laisvalaikio organizavimas, pamokų ruoša, vaikų užimtumas, kasdienio gyvenimo įgūdžių lavinimas, papildomas ugdymas, esant poreikiui (atsižvelgiant į tėvų (globėjų, rūpintojų) turimus tėvystės, socialinius įgūdžius) socialinių įgūdžių ugdymas tėvams (globėjams, rūpintojams), sukuriant/atkuriant ryšį su vaikais); pagal galimybes, grupinių užsiėmimų šeimoms ir vaikams organizavimas ir vedimas, šeimų pagalbos sau grupių, kitos prevencinės pagalbos ir pan. organizavimas.

Paslaugą gali gauti: Socialinę riziką patiriantys vaikai ir jų šeimos, neįgalūs vaikai ir jų šeimos, kiti vaikai (pvz., likę be tėvų globos vaikai ir jų šeimos).

Teikimo trukmė: Paslaugos teikiamos ne mažiau kaip 3 val./d. ir ne daugiau kaip 6 val./d. darbo dienomis (ne trumpiau kaip 3 darbo dienas per savaitę).

Paslaugos gavimo sąlygos: dėl šios paslaugos gavimo galima kreiptis tiesiogiai į paslaugų teikimo vietą (-as) (pagal pridedamą vaikų dienos centrų sąrašą) arba į gyvenamosios vietos seniūniją.

Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai.

 

 

Atnaujinimo data: 2021-06-13
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 30 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Giedrė Vareikienė,
+370 37 42 49 01
Jovita Mikalonienė,
+370 37 42 38 15
Lina Povilienė,
+370 37 42 26 98
Priedai, teisės aktai:

VDC sąrašas su kontaktais

Dėl paslaugų konsultuoja paslaugų šeimai ir vaikui poskyrio specialistės, adresu: Nemuno g. 29, Kaunas.

 

Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.