Socialinės priežiūros (socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo) paslaugos vaikams dienos centruose

Aprašymas. Vaikų užimtumo bei socialinių įgūdžių ugdymo ir palaikymo paslaugų vaikams vaikų dienos centre organizavimas ir vykdymas (laisvalaikio organizavimas, pamokų ruoša, vaikų užimtumas, kasdienio gyvenimo įgūdžių lavinimas, papildomas ugdymas, esant poreikiui (atsižvelgiant į tėvų (globėjų, rūpintojų) turimus tėvystės, socialinius įgūdžius) socialinių įgūdžių ugdymas tėvams (globėjams, rūpintojams), sukuriant/atkuriant ryšį su vaikais); pagal galimybes, grupinių užsiėmimų šeimoms ir vaikams organizavimas ir vedimas, šeimų pagalbos sau grupių, kitos prevencinės pagalbos ir pan. organizavimas.

Paslaugą gali gauti: Socialinę riziką patiriantys vaikai ir jų šeimos, neįgalūs vaikai ir jų šeimos, kiti vaikai (pvz., likę be tėvų globos vaikai ir jų šeimos).

Teikimo trukmė: Paslaugos teikiamos ne mažiau kaip 3 val./d. ir ne daugiau kaip 6 val./d. darbo dienomis (ne trumpiau kaip 3 darbo dienas per savaitę).

Paslaugos gavimo sąlygos: dėl šios paslaugos gavimo galima kreiptis tiesiogiai į paslaugų teikimo vietą (-as) (pagal pridedamą vaikų dienos centrų sąrašą ).

Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai.

 

 

Atnaujinimo data: 2021-03-26
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 30 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Giedrė Vareikienė,
(8 37) 42 49 01
Jovita Mikalonienė,
(8 37) 42 38 15
Lina Povilienė,
(8 37) 42 48 75
Priedai, teisės aktai:

VDC sąrašas su kontaktais

Dėl paslaugų konsultuoja paslaugų šeimai ir vaikui poskyrio specialistės, adresu: Nemuno g. 29, Kaunas.

 

Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...