Savivaldybės būsto nuomos sutarčių sudarymas ir pakeitimas

Asmenys (šeimos), turintys teisę į socialinio būsto ar bendrabučio gyvenamosios patalpos nuomą, pageidaujantys sudaryti nuomos sutartį turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Asmenys (šeimos), pageidaujantys pakeisti Savivaldybės būsto nuomos sutartį turi pateikti prašymą ir šiuos dokumentus:

  1. Keičiant nuomos sutartį dėl:

1.1. pirminio nuomininko mirties – jo mirties liudijimą,

1.2. pirminio nuomininko išvykimo gyventi kitur arba šeimos nariams susitarus – jo rašytinį sutikimą pakeisti nuomos sutartį vieno iš šeimos narių vardu, patvirtintą notariškai arba parašytą pateikiant dokumentus.

  1. Visų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių nepilnamečių šeimos narių – gimimo liudijimus.
  2. Visų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių suaugusių asmenų ir jų šeimos narių sutikimus dėl nuomos sutarties pakeitimo vieno iš jų vardu, patvirtintus notariškai arba parašytus pateikiant dokumentus.
  3. Pareiškėjo giminystę arba santuokinį ryšį (jo nutrūkimą) su pirminiu nuomininku, o taip pat kitų šiuo adresu gyvenamąją vietą deklaravusių asmenų ryšį su pareiškėju nurodančius dokumentus.
  4. Paskutinio mėnesio sąskaitas už gyvenamosios patalpos nuomą ir komunalines paslaugas.

Asmenys (šeimos), turintys teisę į socialinio būsto ar bendrabučio gyvenamųjų patalpų nuomą ir pageidaujantys pakeisti nuomos sutartį papildomai turi pateikti:

  1. Asmens (šeimos) turto (įskaitant gautas pajamas) deklaraciją už kalendorinius metus, pildomą Gyventojų turto deklaravimo įstatymo nustatyta tvarka Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.
  2. VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išrašą apie nuosavybės teise turimą (per paskutinius 5 metus turėtą) nekilnojamąjį turtą su įvertinta vidutine rinkos kaina (šeimos atveju - visų šeimos narių, įskaitant nepilnamečius vaikus).

Nuomos sutartys sudaromos ir tikslinamos : Nekilnojamojo turto skyriaus Būsto valdymo poskyryje, J. Gruodžio g. 9, Kaunas

204 kab., tel. 207870 (M. Stankutė, S. Bijaminaitė);

205 kab., tel. 20 70 35 (R. Čepulienė, Ž. Šedvydienė, L. Katinienė),

307 kab., tel. 20 86 15 (A. Narkuvienė, E. Raguckienė)

308 kab., tel. 20 86 15 (J. Vasiliauskienė);

405 kab., tel. 42 35 23 (V. Mingaila, A. T. Kulikauskienė, J. Furmanavičienė).

priėmimo laikas:
pirmadieniais 10-12 val.,
trečiadieniais 13-15 val.

Atnaujinimo data: 2020-05-18
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Nekilnojamojo turto skyrius Donatas Valiukas,
(8 37) 42 34 33
Donatas Valiukas,
(8 37) 42 34 33
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.