Socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar)atkūrimo paslaugos dienos centre (socialinės rizikos veiksnius patiriančiam suaugusiam asmeniui)

Paslaugų teikimas socialinę riziką patiriantiems suaugusiems asmenims dienos priežiūros centre

Paslaugas gali gauti: Kauno mieste deklaruoti ir faktiškai gyvenantys asmenys, neturintys pastovios gyvenamosios vietos.

Teikimo trukmė: pagal poreikį, kiekvieną darbo dieną 4 val.

Paslaugų gavimo sąlygos: dėl paslaugos gavimo asmuo kreiptis tiesiogiai į jų teikimo vietą Kauno arkivyskupijos Caritas dienos priežiūros centras, Partizanų g. 5, Kaunas (įėjimas iš namo galo). Kontaktinis asmuo, tel. 8 676 57724, el. paštas [email protected], internetinės svetainės adresas: http://kaunas.caritas.lt.

Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai.

Atnaujinimo data: 2024-01-04
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 30 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Rima Levulytė,
+370 37 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.