Statinio bendraturčių sutikimai (nesutikimai) dėl statinių (patalpų) ir jų priklausinių rekonstravimo, atnaujinimo (modernizavimo), kapitalinio ar paprastojo remonto, paskirties keitimo, naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo ir savavališkos statybos padarinių šalinimo (įteisinimu ar nugriovimu), taip pat pritarimai (nepritarimai) su tuo susijusiems projektams

Pagal Kauno miesto savivaldybės tarybos sprendimu suteiktą įgaliojimą atstovauti Kauno miesto savivaldybei ir teisės aktų nustatyta tvarka pasirašyti statinio bendraturčių sutikimus (nesutikimus) ir kitus dokumentus, susijusius su planuojamais statinio (patalpų) ir jų priklausinių rekonstravimu, atnaujinimu (modernizavimu), kapitaliniu ar paprastuoju remontu, paskirties keitimu, tvarkybos darbais, ir su tuo susijusius projektus, kai pastatai ir jų priklausiniai bei inžineriniai statiniai Kauno miesto savivaldybės valdomi nuosavybės ar patikėjimo teise.

 

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo:

  1. Prašymą.
  2. Projektinių pasiūlymų arba projektų kopijas.
  3. Statinio bendraturčių sutikimus ir kitus teisės aktais nustatytus dokumentus.
  4. Užpildytus daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų balsavimo raštu biuletenius.

Šiuos dokumentus teikti Kauno miesto savivaldybės administracijos Nekilnojamojo turto skyriui (Gruodžio g. 9, Kaune) arba Klientų aptarnavimo skyriui (Laisvės al. 94, Kaune).

Administracinės paslaugos teikėjas:

Nekilnojamojo turto skyrius
J. Gruodžio g. 9, Kaune, 302 kab.
el. paštas: [email protected]

Nekilnojamojo turto skyriaus
Būsto valdymo poskyrio vyr. specialistės:
J. Furmanavičienė, tel. (8 37) 42 35 23
A. T. Kulikauskienė, tel. (8 37) 42 35 23
Negyvenamųjų statinių valdymo poskyrio vyr. specialistai:
R. Zdanavičienė, tel. (8 37) 22 05 20

Atnaujinimo data: 2020-05-18
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Nekilnojamojo turto skyrius Jūratė Furmanavičienė,
+370 37 42 35 23
Jūratė Furmanavičienė,
+370 37 42 35 23
Asta Kulikauskienė,
+370 37 42 35 23
Rima Zdanavičienė,
(8 37) 22 05 20
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 1.00/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.