Teikimų skirti Kauno miesto kultūros premijas priėmimas

auno miesto kultūros premija skiriama kultūros ir meno kūrėjams už šiuos nuopelnus Kaunui:

  • praėjusių metų sėkmingą kūrybinę ir meninę veiklą (aukščiausi laimėjimai respublikiniuose ar tarptautiniuose konkursuose, ar (ir) novatoriška kultūrinė idėja ir jos įgyvendinimas Kauno mieste, ar (ir) aktyvi veikla profesionaliosios kultūros srityje);
  • ilgametę, aktyvią ir reikšmingą kultūrinę veiklą Kauno mieste;
  • įsimintiniausią praėjusių metų kultūros iniciatyvą (gali būti skiriama ir kultūros organizacijai, bendruomenei ar kitai iniciatyvinei grupei);
  • geriausią menininko arba menininkų kolektyvo debiutą per praėjusius metus;
  • jauniesiems menininkams arba jaunųjų menininkų kolektyvui už pastarųjų dvejų metų kūrybą (jaunieji menininkai – asmenys nuo 14 iki 29 metų).

Pretendentus gauti Kauno miesto kultūros premiją gali siūlyti: kultūros ir meno srityje Kaune veikiantys juridiniai ar fiziniai asmenys (profesionalūs menininkai arba meno vertintojai, kūrybinės sąjungos, kultūros įstaigos, asociacijos ir kt.). Savo kandidatūras taip pat gali siūlyti kultūros ir meno kūrėjai, jeigu jie turi meno kūrėjo statusą.

Kasmet skiriamos ne daugiau kaip penkios Kauno miesto kultūros premijos. Skiriamos premijos dydis – 3000 eurų.

Teikimą galima pristatyti šiais būdais:

  • Elektroniniu būdu per Savivaldybės elektroninių paslaugų sistemą: https://epaslaugos.kaunas.lt/paslaugos/teikimu-skirti-kauno-miesto-kulturos-premijas-priemimas/?pid=400 – užpildytą paraišką (.doc ar .docx ir .pdf formatais) su pridedamais dokumentais (vieno failo dydis neturi viršyti 2 MB).
  • Siųsti paštu Kultūros skyriui, Laisvės al. 96, LT-44251 Kaunas.
  • Pristatyti  Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyriui tiesiogiai,  Laisvės al. 94 (5 darbo vieta).
    (Teikimas  siunčiamas/ pristatomas užklijuotame voke (pakete), ant kurio turi būti užrašas „Teikimas Kauno miesto kultūros  premijai“, teikėjas).

Teikimai nesvarstomi, jeigu jie užpildyti netinkamai, nepateikti visi dokumentai.

Informaciją teikia Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Kriaučiūnaitė Partikienė 20 76 61, el. paštas [email protected]

Atnaujinimo data: 2024-01-31
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 1 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Kultūros skyrius Nomeda Prevelienė,
+370 37 42 40 73
Kristina Odnolko,
+370 37 42 40 58
Įvertinkite šią paslaugą

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.