Tėvystės (motinystės) nustatymo, nuginčijimo registravimas

Klientų aptarnavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyris (toliau-civilinės metrikacijos įstaiga) tėvystės (motinystės) nustatymą, tėvystės (motinystės) nuginčijimą registruoja savo iniciatyva, remdamasi įsiteisėjusiu teismo sprendimu dėl tėvystės (motinystės) nustatymo ar nuginčijimo. Registruojant tėvystės (motinystės) nustatymą ar nuginčijimą, paliekama vaiko turima pavardė ir tautybė, jei teismo spendime dėl tėvystės (motinystės) nustatymo ar nuginčijimo nenurodyta kitaip. Registruojant tėvystės (motinystės) nustatymą, sudaromas civilinės būklės akto įrašo pakeitimo ar papildymo įrašas, kuriuo atitinkamai vaiko gimimo įraše keičiami duomenys apie vaiko tėvus.

Registruojant tėvystės (motinystės) nuginčijimą, sudaromas civilinės būklės akto įrašo pakeitimo ar papildymo įrašas, kuriuo iš gimimo įrašo išbraukiami duomenys apie tėvą (motiną). Paslauga teikiama Civilinės metrikacijos poskyryje, Laisvės al. 94, Kaune.

Asmuo į civilinės metrikacijos įstaigą gali kreiptis tiesiogiai, registruotu paštu, per kurjerį arba elektroniniu būdu per Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo informacinę sistemą (MGVDIS); https://mgvdisisorinis.registrucentras.lt

Užsienio valstybėje gyvenantys Lietuvos Respublikos piliečiai į civilinės metrikacijos įstaigą gali kreiptis per Lietuvos Respublikos diplomatinę atstovybę ar konsulinę įstaigą.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis:

Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyris
Laisvės al. 94,  ,,INTERESANTŲ PRIIMAMASIS“

tel. (8 671) 43921

Darbo laikas:
I - IV - nuo 8.00 iki 17.00 val.
V - nuo 8.00 iki 15.45 val.

Atnaujinimo data: 2023-02-27
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 3 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Klientų aptarnavimo ir informavimo skyrius Vaineta Munderzbakienė,
+37068607756
Justė Zubernytė,
+37067143921
Asta Kemežienė,
+37067143921
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.