Tėvystės (motinystės) nustatymo, tėvystės (motinystės) nuginčijimo registravimas

Tėvystės pripažinimą Klientų aptarnavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyris registruoja savo iniciatyva, remdamasis notariškai ar teismo patvirtintu pareiškimu dėl tėvystės pripažinimo.
Jeigu Klientų aptarnavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyris iš notaro gauna informaciją, kad vaiko motina arba vyras, laikantis save vaiko tėvu, atšaukė pareiškimą dėl tėvystės pripažinimo, kol vaiko gimimas nebuvo įregistruotas Klientų aptarnavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyryje, vaiko kilmė iš tėvo, remiantis pareiškimu dėl tėvystės pripažinimo, neregistruojama.
Klientų aptarnavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyris tėvystės (motinystės) nustatymą, tėvystės (motinystės) nuginčijimą ir įvaikinimą registruoja savo iniciatyva, remdamasi teismo sprendimu.

Jeigu vaiko gimimas neįregistruotas, Klientų aptarnavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyris, gavęs pareiškimą dėl tėvystės pripažinimo, jį saugo iki pareiškimo registruoti vaiko gimimą pateikimo. Klientų aptarnavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyryje gavus pareiškimą registruoti vaiko gimimą ir vaiko gimimo pažymėjimą, tėvystės pripažinimas registruojamas kartu su vaiko gimimu, sudarant gimimo įrašą.

Registruojant tėvystės pripažinimą, kai vaiko gimimas buvo įregistruotas, gimimo įraše paliekama vaiko turima pavardė ir tautybė, jei notaro ar teismo patvirtintame pareiškime dėl tėvystės pripažinimo nenurodyta kitaip.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis:

Klientų aptarnavimo ir informavimo skyriaus Civilinės metrikacijos poskyris
Laisvės al. 94,  ,,INTERESANTŲ PRIIMAMASIS“

tel. (8 671) 43921

Darbo laikas:
I - IV - nuo 8.00 iki 17.00 val.
V - nuo 8.00 iki 15.45 val.

Atnaujinimo data: 2022-06-03
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 3 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Klientų aptarnavimo ir informavimo skyrius Vaineta Munderzbakienė,
8 686 07756
Justė Zubernytė,
8 671 43921
Asta Kemežienė,
8 671 43921
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.