Transporto organizavimas asmenims su negalia (suaugusiems asmenims su negalia ir vaikams su negalia)

Transporto paslauga teikiama asmenims, kurie dėl negalios, ligos ar senatvės gali judėti tik gulimoje padėtyje, vežimėlio pagalba arba tik su asistento (-ų), pagalba, kuris (-ie) prižiūri asmenis transporto priemonėje transportavimo metu bei palydi juos į /iš transporto priemonės atitinkamai iš/į vietą bei padeda lengviau ją pasiekti. Asmenys paimami iš gyvenamųjų patalpų ir vežami/pervežami į ugdymo, sveikatos priežiūros, papildomo užimtumo ir kitas įstaigas, nurodytas socialinių paslaugų poreikio vertinimo dokumentuose ir parvežami atgal darbo dienomis Kauno miesto ribose.

Paslaugą gali gauti: Kauno mieste faktiškai gyvenantys (deklaruoti) asmenys su negalia, su sunkia negalia, kurie dėl savo negalios pobūdžio negali savarankiškai naudotis viešuoju transportu, o kitomis transporto paslaugomis gali naudotis  tik su asistento pagalba.

Teikimo trukmė:  Pagal poreikį.

Paslaugos gavimo sąlygos: Paslaugos teikimas organizuojamas pagal socialinio darbo organizatorių atliktą socialinių paslaugų poreikio vertinimą. Dėl paslaugos poreikio vertinimo kreiptis į savo gyvenamosios seniūnijos socialinio darbo organizatorių https://www.kaunospc.lt/kontaktai/ (Socialinių paslaugų bendruomenei skyrius).

Mokėjimas už paslaugas: asmuo už paslaugas moka skirtumą tarp viešojo pirkimo būdu nustatytos kainos ir  Kauno miesto savivaldybės kompensuojamos sumos, nustatytos  Kauno miesto savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos apraše, patvirtintame Kauno miesto savivaldybės tarybos 2020 m. birželio 23 d. sprendimu Nr. T-276 „Dėl Kauno miesto savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Tvarkos-apraso-priedas_sarasas_-2024-04-19

Atnaujinimo data: 2024-04-19
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 14 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Vilma Sungailienė,
+370 37 20 70 68
Priedai, teisės aktai:

Teisės aktai:

Kauno miesto savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašas, patvirtintas Kauno miesto savivaldybės tarybos 2020 m. birželio 23 d. sprendimu Nr. T-276 „Dėl Kauno miesto savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“

( https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/74b9d630b53d11eab9d9cd0c85e0b745 ).

 

Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir socialinių paslaugų organizavimo Kauno miesto savivaldybėje tvarkos aprašas, patvirtintas Kauno miesto savivaldybės 2023 m. rugsėjo 27 d. mero potvarkiu Nr. M-740 „Dėl Asmens (šeimos) socialinių paslaugų poreikio nustatymo ir socialinių paslaugų organizavimo Kauno miesto savivaldybėje tvarkos aprašo patvirtinimo“

( https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/23895ba05d2d11ee81b8b446907f594f)

Gavėjas: Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM
Gavėjo bankas: Luminor Bank AS
Sąskaitos numeris: LT 24 7300 0101 1239 4300
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.