Vaiko laikinosios priežiūros vaiko tėvų ar kitų jo atstovų pagal įstatymą prašymu nustatymas

Aprašymas. Vaiko tėvai ar kiti jo atstovai pagal įstatymą, esant svarbioms priežastims (pavyzdžiui, gydymo, įdarbinimo, profesinės ar savanoriškos veiklos ne Lietuvos Respublikoje ar kt.), turi teisę kreiptis dėl vaiko laikinosios priežiūros tėvų prašymu nustatymo.

Paslaugą gali gauti: Vaiko tėvai ar kiti jo atstovai pagal įstatymą.

Teikimo trukmė: ne ilgiau kaip 6 mėnesius nuo vaiko laikinosios priežiūros tėvų prašymu nustatymo dienos.

Paslaugos teikimo sąlygos: Dėl paslaugos gavimo kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus Paslaugų šeimai ir vaikui poskyrį. Vaiko tėvai laikino išvykimo iš Lietuvos Respublikos laikotarpiu, palikdami savo vaiką prižiūrėti pasirinktam fiziniam asmeniui ne ilgesniam kaip šešių mėnesių terminui nuo jų išvykimo, prieš 10 kalendorinių dienų iki išvykimo, savo gyvenamosios vietos savivaldybės administracijai privalo pateikti rašytinį prašymą dėl vaiko laikinosios priežiūros tėvų prašymu nustatymo jų išvykimo iš šalies laikotarpiu, išrašą iš vaiko gimimo įrašo ar vaiko asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją, tėvų ir asmens, galinčio laikinai prižiūrėti vaiką, asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų kopijas, dokumentus, įrodančius priežastis, dėl kurių vaikui prašoma nustatyti laikinąją priežiūrą (pvz. gydymo įstaigos pateiktą pažymą, įdarbinimo, profesinės ar savanoriškos veiklos ne Lietuvos Respublikoje dokumentus), asmens, siūlomo skirti laikinai prižiūrinčiuoju vaiką, sutikimą ir vaiko sutikimą likti su nurodytu asmeniu, kuriam siūloma laikinai jį prižiūrėti. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis: Nemuno g. 29, tel. 8-37-424901.
Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai

 

Atnaujinimo data: 2023-10-18
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 10 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Giedrė Vareikienė,
+370 37 42 49 01
Šarūnė Ožiūnienė,
+370 37 42 49 01
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.