„Žemo slenksčio” paslaugos (socialinės rizikos veiksnius patiriančiam suaugusiam asmeniui)

Paslaugos narkotines medžiagas vartojantiems asmenims: adatų ir švirkštų keitimas, dezinfekcijos priemonių dalijimas, prezervatyvų dalijimas, konsultavimas ir informavimas dėl infekcijų plitimo, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos bei saugesnės lytinės elgsenos klausimais, tarpininkavimas  sprendžiant įvairias paslaugų gavėjo problemas, užregistruojant pas specialistus, tarpininkaujant tarp paslaugų gavėjo ir atitinkamų paslaugų teikėjų, tvarsčių dalijimas. Paslauga teikiama anonimiškai.

Paslaugą gali gauti: asmenys, vartojantys narkotines medžiagas.

Teikimo trukmė: pagal poreikį.

Paslaugos gavimo sąlygos: socialinių paslaugų poreikio vertinimas šiai paslaugai neatliekamas, dėl paslaugos gavimo kreiptis tiesiogiai į jų teikimo vietą Paramos fondas „RIGRA“, Partizanų g. 5, Kaunas, Kontaktinis asmuo tel. 8 675 93 566. Internetinės svetainės adresas: https://www.facebook.com/ParamosfondasRigra/ .

Mokėjimas už paslaugas: paslauga teikiama nemokamai.

Atnaujinimo data: 2021-10-14
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 0 k. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Jolanta Baltaduonytė,
+370 37 32 06 25
Rima Levulytė,
+370 37 42 38 15
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.