Už kapavietės ar kolumbariumo nišos priežiūrą atsakingo asmens pakeitimas

Paslauga suteikiama norint pakeisti už kapavietės ar kolumbariumo nišos priežiūrą atsakingą asmenį.

Atsakingu už kapavietės ar kolumbariumo nišos priežiūrą asmeniu galima tapti tik įrodžius giminystės ryšį su bent vienu kapavietėje palaidotu asmeniu arba dabartiniu už kapavietę atsakingu asmeniu.

Dokumentai, patvirtinantys giminystės ryšį – gimimo liudijimas, santuokos liudijimas, paveldėjimo dokumentai, jei juose įvardintas giminystės ryšys (sūnus ar dukra ir pan.), įrašai bažnytinėse knygose ir kt.

Norint pakeisti už kapavietės priežiūrą atsakingą asmenį reikia užpildyti nustatytos formos prašymą (anketą) bei sumokėti Kauno miesto savivaldybės tarybos patvirtintą mokestį.

Skubos tvarka - 1 d.d. (40 Eur) ir standartinis iki 20 d.d. (20 Eur)

Jei dabartinis už kapavietės priežiūrą atsakingas asmuo yra gyvas, reikia pateikti:

  1. Atsakingo už kapavietę asmens dokumento kopiją ir rašytinį laisvos formos sutikimą (pasirašytą ranka arba el. parašu) perrašyti kapavietę kitam konkrečiam asmeniui (nurodant naujojo asmens vardą, pavardę, kapinių pavadinimą ir kapavietės nr.).
  2. Kapavietės prižiūrėtojo, o jeigu yra, ir kapavietėje palaidotų asmenų giminaičių (vaikų, tėvų, brolių, seserų, kt.), sutuoktinių, partnerių laisvos formos rašytinius sutikimus (pasirašytus ranka arba el. parašu).

Jei atsakingas asmuo yra miręs, reikia pateikti jo mirties liudijimą ar kitą dokumentą, įrodantį jo mirties faktą (kapinių pažyma apie palaidojimą, seniūnijos pažymą, kad asmuo miręs ir pan.) bei kitus aukščiau išvardintus dokumentus.

Jei atsakingas asmuo dingęs be žinios, reikia pateikti policijos pažymą apie nustatymą, kad asmuo pripažintas dingusiu be žinios, bei kitus aukščiau išvardintus dokumentus.

Paslaugą teikia Kauno miesto savivaldybės įmonė „Kapinių priežiūra“
Įmonės buveinė – Savanorių pr. 347, 49423 Kaunas
Tel.: +370 37 24 29 97, +370 37 20 66 89
El. paštas: [email protected]

Atnaujinimo data: 2024-03-12
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Miesto tvarkymo skyrius Aloyzas Pakalniškis,
+370 37 42 36 77
Jolanta Miliauskienė,
+370 37 42 46 45
Gavėjas: Kauno miesto savivaldybės įmonė „Kapinių priežiūra“
Gavėjo bankas: Luminor Bank AS
Sąskaitos numeris: LT094010042502863090
Įmokos kodas: Mokėjimo pavedimo paskirtyje nurodyti kapinių pavadinimą bei paskutinio kapavietėje palaidoto asmens vardą ir pavardę.
Aprašymas:

40 Eur Skubos tvarka - 1 d.d.

20 Eur iki 20 d.d.

Mokėjimo pavedimo paskirtyje nurodyti kapinių pavadinimą bei paskutinio kapavietėje palaidoto asmens vardą ir pavardę.

Įmonės rekvizitai apmokėjimui:
Kauno savivaldybės įmonė „Kapinių priežiūra“
Įmonės kodas 132626180
A/s LT094010042502863090 (Luminor Bank AS)
A/s/ LT587300010002229624 (AB Swedbank)

Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.