Informacijos pateikimas tėvams, globėjams apie jų vaikui/globotiniui skirtas minimalios ar vidutinės priežiūros priemones ir atvejo vadybos proceso taikymą šeimai

Aprašymas. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. gegužės 20 d. nutarimu Nr. 504 „Dėl Ugdymosi šeimoje įgyvendinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, informacijos pateikimas tėvams, globėjams, kad jų vaikui/globotiniui nebuvo (nėra) skirtos minimalios ar vidutinės priežiūros priemonės, šeimai nebuvo (nėra) taikoma atvejo vadyba per pastaruosius 2 metus nuo tėvų/globėjų/rūpintojų prašymo pateikti informaciją gavimo Savivaldybės administracijoje dienos.

Paslaugą gali gauti: Kauno mieste gyvenančios šeimos, auginančios ikimokyklinio/mokyklinio amžiaus vaikus.

Teikimo trukmė: pagal poreikį.

Paslaugos gavimo sąlygos: Dėl paslaugos gavimo kreiptis į Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrių el. paštu – [email protected] užpildant prašymą (forma pridedama). Taip pat prašyme nurodote, kad informacija reikalinga teikiant prašymą dėl mokymo namuose. Prie prašymo pridedama besikreipiančiojo asmens dokumento kopija.

Platesnė informacija apie vaikų ugdymą šeimoje pateikta - http://www.kaunas.lt/svietimas/vaiku-ugdymas-seimoje/

Mokėjimas už paslaugas: nemokamai.

Atnaujinimo data: 2021-06-07
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 30 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Socialinių paslaugų skyrius Giedrė Vareikienė,
+370 37 42 49 01
Jurgita Brazytė,
+370 37 42 26 98
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.