Leidimų kirsti, kitaip pašalinti iš augimo vietos ar intensyviai genėti saugotinus želdinius išdavimas

Leidimų kirsti, kitaip pašalinti iš augimo vietos ar intensyviai genėti saugotinus želdinius išdavimas

Privačioje ir valstybinėje (valdomoje žemės valdytojo) žemėje saugotinus želdinius kirsti, kitaip pašalinti iš augimo vietos ar intensyviai genėti* galima tik turint Kauno miesto savivaldybės administracijos (toliau – Administracija) direktoriaus ar jo įgalioto Administracijos direktoriaus pavaduotojo išduotą leidimą kirsti, kitaip pašalinti iš augimo vietos ar intensyviai genėti saugotinus želdinius (toliau – Leidimas).

Privačios žemės sklypo savininkas ar valstybinės žemės valdytojas dėl Leidimo gavimo pateikia Administracijos direktoriui Kauno miesto savivaldybės tarybos 2021 m. lapkričio 23 d. sprendimo Nr. T-491 „Dėl Leidimų kirsti ar kitaip pašalinti iš augimo vietos saugotinus želdinius išdavimo, prašymų perskaičiuoti želdinių atkuriamosios vertės kompensaciją nagrinėjimo ir sumokėtos kompensacijos grąžinimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ priede Nr. 3 nustatytos formos prašymą (toliau – Prašymas). Asmuo, prašantis išduoti Leidimą kito asmens žemėje, Prašymą suderina su tos žemės savininku ar valdytoju (suderinimo nereikia, kai teikiamas Prašymas kirsti, kitaip pašalinti iš augimo vietos ar intensyviai genėti saugotinus želdinius žemėje, kurios valdytoja yra Savivaldybė). Su tos žemės savininku ar valdytoju nesuderintas Prašymas nenagrinėjamas.

*Intensyvus genėjimasželdinių priežiūros darbai, kurių metu pašalinama daugiau kaip 30 procentų medžių ar krūmų lajos tūrio.

 Su Prašymu teikiami dokumentai:

  1. Žemės sklypo plano kopiją.
  2. Nekilnojamo turto registro centrinio duomenų banko išrašo apie nuosavybės teise įregistruotą žemės sklypą kopiją.
  3. Įgaliojimo kopiją, jei prašymą ir dokumentus pasirašo ir teikia įgaliotas asmuo.
  4. Numatomų kirsti, persodinti ar kitaip pašalinti, genėti medžių schemą (schema gali būti parengta žemėlapio pagrindu arba nubraižyta laisva forma, pažymint želdinių augimo vietą, rūšis, skaičių, skersmenį).
  5. Bendrijos ar gyventojų susirinkimo protokolo, patvirtinančio, kad šiam prašymui pritarta paprasta balsų dauguma (50 proc. plius 1 balsas), kopija arba išrašas (jei taikoma).
  6. Želdinių būklės ekspertizės išvadą (jei taikoma).
  7. Papildomus dokumentus (jei vykdomi statybos ar kiti darbai):

7.1. statybos leidimo kopiją;

7.2. želdyno projekto kopiją (kai tokį projektą privaloma rengti), želdynų ir (ar) želdinių tvarkymo dalies kopiją.

PRAŠYMAS PRIVALO BŪTI UŽPILDYTAS PILNA APIMTIMI

Prašymai priimami Interesantų priimamojo 1 darbo vietoje

Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai

Atnaujinimo data: 2022-04-28
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 20 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Aplinkos apsaugos skyrius Radeta Savickienė,
(8 37) 42 45 63
Svajūnas Urbonavičius,
(8 37) 42 26 60
Įvertinkite šią paslaugą
Vertinimas: 2.50/5. Vertino: 1.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.