Organizuojamo susirinkimo suderinimo dokumento Kauno viešosiose vietose išdavimas

Pranešimas dėl suderinimo dokumento išdavimo  organizuoti įvairius susirinkimus: mitingus, piketus, demonstracijas, procesijas, įvairias eitynes, kitokius taikius beginklius susirinkimus, pateikiamas ne vėliau kaip prieš 4 darbo dienas iki numatomo susirinkimo vedimo pradžios. Išnagrinėjus pranešimą ir priėmus teigiamą sprendimą, asmeniui išduodamas suderinimo dokumento nuorašas dėl suderinto susirinkimo laiko, vietos ir formos.

Pranešimai apie organizuojamą susirinkimą  gali būti siunčiami paštu, pateikiami tiesiogiai ar naudojantis elektronine paslaugų sistema (paspaudus nuorodą „Užsakyti paslaugą internetu“).

Pranešimus priima:Interesantų aptarnavimo vietų kontaktai ir aptarnaujami padaliniai

Tikslesnė informaciją teikiama   tel. 8 (37) 22 25 30.

Atnaujinimo data: 2023-04-19
Paslaugos gavėjas: Fiziniai ir Juridiniai asmenys
Suteikimo trukmė: 3 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Viešosios tvarkos skyrius Tadas Metelionis,
+370 37 42 26 31
Tadas Metelionis,
+370 37 42 26 31
Įvertinkite šią paslaugą

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.