Licencijų verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais PATIKSLINIMAS

Išduotos licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais gali būti patikslintos - kai įmonė prašo išbraukti sandėlių, iš kurių skirstomi alkoholiniai gėrimai, adresus, viešbučių kambarių, kuriuose įrengti minibarai, numerius, automobilinių parduotuvių, orlaivių pavadinimus ir registravimo numerius, kai licencijos turėtojas reorganizuojamas ir dėl to keičiami licencijoje nurodyti duomenys, taip pat kai keičiasi licencijos rekvizitai, tiesiogiai nepriklausantys nuo licencijos turėtojo.

Kai keičiasi licencijos turėtojo rekvizitai, nurodyti Didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholio produktais licencijavimo taisyklių 32punkte, ir jų duomenys tarp valstybės informacinių sistemų ir registrų atsinaujina automatiškai (licencijoje nurodyta buveinė, teisinė forma ar pavadinimas, kai keičiamas licencijos turėtojo kodas (suteikiamas naujas kodas), taip pat kai teisės aktų nustatyta tvarka pakeičiamas licencijos turėtojo atliekamos veiklos nekilnojamojo turto adresas) ir tai matyti Licencijų informacinėje sistemoje (www.licencijavimas.lt), licencijos turėtojas neturi teikti paraiškos dėl licencijos patikslinimo licencijas išduodančiai institucijai.

Kai savivaldybės taryba priima sprendimą dėl gatvės pavadinimo pakeitimo arba savivaldybės vykdomoji institucija ar jos pavedimu seniūnas savo iniciatyva ar esant pastato, patalpos, buto ar žemės sklypo savininko prašymui pakeičia pastato, patalpos, buto ar žemės sklypo numerį ir dėl to keičiasi mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais vietos adresas, mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais sandėlio, kuriame laikomi ir iš kurio paskirstomi mažmeninei prekybai alkoholiniai gėrimai, adresas ir duomenys tarp valstybės informacinių sistemų ir registrų automatiškai neatsinaujina (nekilnojamojo turto (žemės sklypo ar pastato, taip pat patalpos) padalinimo,  atidalinimo ar sujungimo atvejais, kai jų padalinimo, atidalinimo, sujungimo ar naujo nekilnojamojo turto objekto atsiradimo atveju panaikinamas adresas ir jam bei naujiems nekilnojamojo turto objektams suteikiami nauji adresai), licencijos turėtojas per 20 darbo dienų nuo savivaldybės atitinkamos institucijos sprendimo priėmimo dienos per atstumą, per kontaktinį centrą, elektroninėmis ryšio priemonėmis arba tiesiogiai  privalo pateikti Didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholio produktais licencijavimo  30 punkte nustatytą paraišką dėl naujo ar pakeisto   mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais vietos adreso ar mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais sandėlio, kuriame laikomi ir iš kurio paskirstomi mažmeninei prekybai alkoholiniai gėrimai, adreso

Licencija verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais patikslinama ir tais atvejais, kai savivaldybės taryba, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymo 18 straipsnio 9 dalimi, apriboja įmonės prekybos alkoholiniais gėrimais laiką. Šiuo atveju licencijos turėtojas turi kreiptis į licenciją išdavusią instituciją dėl licencijos patikslinimo. Licencija patikslinama ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo licencijos turėtojo paraiškos gavimo dienos savivaldybėje.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti įmonė
Įmonė, norinti patikslinti licenciją, raštu ar elektroninėmis priemonėmis per atstumą, tiesiogiai arba Kontaktinį centrą, pateikia paraišką, kurioje nurodoma:
- įmonės rekvizitai, elektroninio pašto adresas (jeigu įmonė jį turi) ir telefono numeris;
- įmonės vadovų (administracijos vadovų) vardai, pavardės, asmens kodai;
- turimos licencijos numeris;
- prašomi išbraukti sandėlių, kuriuose buvo laikomi ir (ar) iš kurių skirstomi alkoholiniai gėrimai, adresai, viešbučių kambarių, kuriuose įrengti mini barai, numeriai.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)
Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius patikrina valstybės rinkliavos už licencijos patikslinimą sumokėjimo faktą.

Nuo 2017-11-01 Licencijos patikslinamos naudojantis Licencijų informacine sistema (LIS). Licencijos popierinis dokumentas nerengiamas.
Duomenis apie licencijas rasite: https://www.licencijavimas.lt/lis-epp-app/public/licenceSearch

Prašymai priimami Interesantų priimamojo 3 darbo vietoje

Dėl detalesnės informacijos kreiptis: telefonu (8 37) 42 59 70.

Atnaujinimo data: 2023-11-29
Paslaugos gavėjas: Juridinis asmuo
Suteikimo trukmė: 3 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius Sonata Šėlienė,
+370 37 42 58 02
Linas Masteikis,
+370 37 42 59 70
Gavėjas: Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM
Gavėjo bankas: Swedbank bankas
Sąskaitos numeris: LT24 7300 0101 1239 4300
Įmokos kodas: 52319
Aprašymas:

Valstybės rinkliava už alkoholio licencijos patikslinimą - 112 eurų (už licencijų patikslinimą, kai keičiasi rekvizitai, tiesiogiai nepriklausantys nuo įmonės, valstybės rinkliava neimama).

Už Kauno miesto savivaldybės teikiamas paslaugas asmenys, turintys mokėjimo korteles, gali sumokėti naudodamiesi elektroniniais kortelių skaitytuvais, įrengtais Interesantų priimamajame. Atlikus mokėjimo operaciją, elektroninis kortelių skaitytuvas išduoda apmokėjimo kvitą, kuris gali būti pateiktas kaip atsiskaitymą patvirtinantis dokumentas.

VMI renkami mokesčiai, rinkliavos ir įmokos mokami ir šiuose bankuose į biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas:
Banko pavadinimas / Sąskaitos Nr.
Luminor Bank AS LT74 4010 0510 0132 4763
AB SEB bankas LT05 7044 0600 0788 7175
Akcinė bendrovė Šiaulių bankas LT32 7180 0000 0014 1038
Danske Bank A/S Lietuvos filialas LT74 7400 0000 0872 3870
Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius LT12 2140 0300 0268 0220
Uždaroji akcinė bendrovė Medicinos bankas LT42 7230 0000 0012 0025

Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.