Pranešimas apie transporto priemonių sustojimo (stovėjimo) tvarkos pažeidimus

Pranešti apie užfiksuotus Kelių eismo taisyklėse nurodytus transporto priemonių sustojimo (stovėjimo) tvarkos (toliau – KET) pažeidimus galite Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje www. kaunas.lt Miestiečiams → „Viešosios tvarkos pažeidimai“→ Pranešimas apie transporto priemonių sustojimo (stovėjimo) tvarkos pažeidimus).

Pranešti apie užfiksuotus pažeidimus galite tik prisijungę per valdžios vartus. Taip pat apie pažeidimus galite informuoti Viešosios tvarkos skyrių tel. (8 37) 22 25 30 arba prisijungę prie Policijos elektroninių paslaugų sistemos www.epolicija.lt.

Vienu pranešimu informuojama apie vieną pažeidimą, užfiksuotą ne mažiau nei dviejose nuotraukose, bei pranešimas pateikiamas užregistruoti per valdžios vartus paspaudus nuorodą.

Į pateiktą pranešimą teikiamas automatinis atsakymas. Užfiksuoto administracinio nusižengimo teisena vykdoma Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse nustatyta tvarka ir terminais. Saugant asmens duomenų privatumą, išsamesnė informacija apie transporto priemonės savininko (valdytojo) atžvilgiu priimtus procesinius sprendimus neteikiama.

Atnaujinimo data: 2024-03-04
Paslaugos gavėjas: Fizinis asmuo
Suteikimo trukmė: 10 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Viešosios tvarkos skyrius Kristina Liaugminienė,
+370 37 20 08 56
Kristina Liaugminienė,
+370 37 20 08 56

Atmintinė, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie transporto priemonę, pastatytą ir laikomą pažeidžiant Kelių eismo taisykles (toliau – KET).
Pranešime apie užfiksuotą KET pažeidimą turi būti nurodyta:

  • tiksli pažeidimo padarymo vieta (adresas);
    pažeidimo fiksavimo data, laikas;
  • įvykį užfiksavusio asmens anketiniai ir kontaktiniai duomenys (vardas, pavardė, gimimo data, elektroninio pašto adresas).
  • Iš nuotraukų turi aiškiai matytis pažeidimo aplinkybės. Nuotraukose turi būti užfiksuoti transporto priemonės valstybiniai numeriai ir pažeidimas (kelio ženklai, vieta).
  • Panoraminėje nuotraukoje turi būti užfiksuoti kelio ženklai, jų galiojimo kryptis ir tai, kad transporto priemonė su aiškiai matomais valstybiniais numeriais stovi draudžiamojo kelio ženklo galiojimo zonoje. Nuotraukoje iš arti turi būti užfiksuota, ar transporto priemonė nėra pažymėta skiriamuoju ženklu  „Asmuo su negalia“ ir ar joje nėra palikta asmens su negalia automobilio statymo kortelė.
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.