Prašymų skirti Kauno miesto savivaldybės sporto stipendiją priėmimas iš sporto organizacijų

Kauno miesto savivaldybės sporto stipendija (toliau – sporto stipendija) skiriama, kaip skatinimo priemonė už pasiektus sportinius rezultatus, Kauno miesto olimpinių individualių sporto šakų sportininkams, tarp jų ir neįgaliesiems, kurie negauna sporto stipendijos ar kitos finansinės paramos iš kitų sporto organizacijų.
Pretendentus sporto stipendijai gauti rekomenduoja ir prašymus rašo Kauno miesto savivaldybės sporto mokyklų (kandidatūras apsvarsto mokyklų tarybos), sporto klubų ir asociacijų (kandidatūros apsvarstomos visuotiniame klubo narių susirinkime) vadovai.

Prašymas skirti sporto stipendiją (pasirašytas teikiančios sporto organizacijos vadovo ir tinkamai patvirtintas) teikiamas elektroniniu būdu arba Kauno miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriui (J. Gruodžio g. 9, Kaunas, 206 kabinetas). Kartu su prašymu teikiama:
1.   Sportininko asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
2.   Dokumentų, patvirtinančių sportininko pasiekimus oficialiose varžybose, kopijos;
3.   Sportuojančio ir užsiiminėjančio kūno kultūra sveikatos patikrinimo medicininė pažyma.

Prašymai nesvarstomi, jei pateikti pavėluotai, užpildyti netinkamai ar pateikti ne visi reikiami dokumentai.
Apie priimtą sprendimą dėl stipendijos skyrimo sporto organizacijos informuojamos elektroniniu paštu arba telefonu, taip pat sprendimas publikuojamas savivaldybės interneto svetainėje  www.kaunas.lt  skiltyje „Sportas“.

Apie prašymų priėmimo terminus informacija skelbiama Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje www.kaunas.lt

Prašymai priimami:
Pirmadienį     8-16 val.
Antradienį      8-16 val.
Trečiadienį     8-16 val.
Ketvirtadienį  8-16 val.
Penktadienį   8-15 val.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis į Sporto skyrių, tel. 73 35 16.

Atnaujinimo data: 2022-02-07
Paslaugos gavėjas: Juridinis asmuo
Suteikimo trukmė: 60 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Sporto skyrius Vyginta Poderytė-Martinkienė,
(8 37) 73 35 14
Jurga Navickienė,
(8 37) 73 35 16
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.