Prašymų skirti Kauno miesto savivaldybės sporto stipendiją priėmimas iš sporto organizacijų

Kauno miesto savivaldybės sporto stipendija kaip skatinimo priemonė skiriama už pasiektus sporto rezultatus Kauno miesto olimpinių individualių sporto šakų sportininkams, tarp jų - neįgaliesiems, kurie negauna stipendijos ar kitos finansinės paramos iš kitų sporto organizacijų.
Paraiškas skirti stipendiją gali teisės aktų nustatyta tvarka teikti Juridinių asmenų registre įregistruotos ir Kauno mieste sportinę veiklą vykdančios sporto organizacijos (toliau – sporto organizacijos), veikiančios pagal Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymą, Lietuvos Respublikos viešųjų įstaigų įstatymą ir Lietuvos Respublikos asociacijų įstatymą ir pasirašiusios sutartį su sportininku dėl jo ugdymo. Sporto organizacijos užpildo nustatytos formos paraišką.

Paraiška (pasirašyta teikiančios sporto organizacijos vadovo) teikiama elektroniniu būdu arba Kauno miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriui (Laisvės al. 96, Kaunas, 303 kabinetas). Kartu su prašymu teikiama:
1.   Sportininko asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
2.   Dokumentų, patvirtinančių sportininko pasiekimus oficialiose varžybose, kopijos.

Paraiškos nesvarstomos, jei pateiktos pavėluotai, užpildytos netinkamai ar pateikti ne visi reikiami dokumentai.
Apie priimtą sprendimą dėl stipendijos skyrimo sporto organizacijos informuojamos elektroniniu paštu arba telefonu, taip pat sprendimas publikuojamas savivaldybės interneto svetainėje  www.kaunas.lt  skiltyje „Sportas“.

Apie paraiškų priėmimo terminus informacija skelbiama Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje www.kaunas.lt

Prašymai priimami:
Pirmadienį     8-16 val.
Antradienį      8-16 val.
Trečiadienį     8-16 val.
Ketvirtadienį  8-16 val.
Penktadienį   8-15 val.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis į Sporto skyrių, tel. 73 35 16.

Atnaujinimo data: 2024-03-08
Paslaugos gavėjas: Juridinis asmuo
Suteikimo trukmė: 60 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Sporto skyrius Tadas Vasiliauskas,
+370 37 73 35 14
Jurga Navickienė,
+370 37 73 35 16
Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.