Licencijų verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais ar su tabako gaminiais susijusiais gaminiais PATIKSLINIMAS

Licencija verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais ar su tabako gaminiais susijusiais gaminiais turi būti patikslinta, kai:

1. juridinis asmuo reorganizuojamas ir dėl to keičiasi licencijoje nurodyti duomenys;

2. numatomos papildomos ar keičiamos mažmeninės prekybos vietos arba keleiviams vežti skirtos transporto priemonės, arba sandėliai, kuriuose laikomi ir paskirstomi tabako gaminiai ir (ar) susiję gaminiai.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti įmonė
Turintis licenciją ir norintis ją patikslinti juridinis asmuo pateikia paraišką patikslinti licenciją verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais ar licenciją verstis mažmenine prekyba su tabako gaminiais susijusiais gaminiais, kurioje nurodoma:

1. įmonės pavadinimas, teisinė forma, kodas, ir elektroninio pašto adresas;

2. turimos licencijos rūšis, numeris ir išdavimo data;

3. priežastis, dėl kurios prašoma patikslinti licenciją;

4. duomenys, kurie, vadovaujantis Taisyklių 7.4–7.6 papunkčiuose nustatytais reikalavimais (mažmeninės prekybos vieta ir jos pavadinimas, mažmeninės prekybos vietos adresas, sandėlio adresas), turi būti nurodyti licencijoje arba atitinkamai iš jos išbraukti;

5. kokiu būdu (per atstumą, per kontaktinį centrą, elektroninėmis ryšio priemonėmis arba tiesiogiai) įmonė norėtų gauti su licencijos patikslinimu susijusius licencijas išduodančios institucijos pranešimus.

Informacija ir dokumentai, kuriuos turi gauti institucija (prašymą nagrinėjantis tarnautojas)
Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius patikrina valstybės rinkliavos už licencijos patikslinimą sumokėjimo faktą.

Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius, patikrinęs įmonės paraišką patikslinti licenciją ir nustatęs, kad paraiška nevisiškai arba netaisyklingai užpildyta arba joje pateikti neteisingi duomenys, arba pateikti ne visi dokumentai, kurių reikia licencijai patikslinti, ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo dokumentų, kurių reikia licencijai patikslinti, gavimo paraiškoje nurodytu būdu praneša apie tai įmonei, pateikusiai paraišką patikslinti licenciją, ir nustato ne trumpesnį kaip 5 darbo dienų nuo pranešimo gavimo terminą trūkstamiems arba patikslintiems dokumentams pateikti. Įmonė, norinti, kad licencija būtų patikslinta, turi ištaisyti trūkumus ir per nustatytą terminą pateikti trūkstamus arba patikslintus dokumentus.
Sprendimas dėl licencijos patikslinimo ar atsisakymo patikslinti licenciją priimamas ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo dokumentų, kurių reikia licencijai patikslinti, gavimo. Jeigu pateikti ne visi, nevisiškai ar netaisyklingai užpildyti dokumentai arba neteisingi duomenys, terminas skaičiuojamas nuo visų arba papildytų (patikslintų) dokumentų gavimo Licencijų, leidimų ir paslaugų skyriuje dienos.

Prašymai priimami Interesantų priimamojo 3-iojoje darbo vietoje

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu (8 37) 42 50 40.

Atnaujinimo data: 2023-11-29
Paslaugos gavėjas: Juridinis asmuo
Suteikimo trukmė: 5 d. d.
Atsakingi
Padalinys Vadovas Vykdytojas
Licencijų, leidimų ir paslaugų skyrius Sonata Šėlienė,
+370 37 42 58 02
Rasa Marija Pilvinienė,
+370 37 42 50 40
Gavėjas: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
Gavėjo bankas: Swedbank bankas
Sąskaitos numeris: LT24 7300 0101 1239 4300
Įmokos kodas: 52419
Aprašymas:

Valstybės rinkliava už licencijos patikslinimą - 112 eurų (už licencijos patikslinimą, kai keičiasi įmonės rekvizitai, tiesiogiai nepriklausantys nuo įmonės, valstybės rinkliava neimama).

Už Kauno miesto savivaldybės teikiamas paslaugas asmenys, turintys mokėjimo korteles, gali sumokėti naudodamiesi elektroniniais kortelių skaitytuvais, įrengtais Interesantų priimamajame. Atlikus mokėjimo operaciją, elektroninis kortelių skaitytuvas išduoda apmokėjimo kvitą, kuris gali būti pateiktas kaip atsiskaitymą patvirtinantis dokumentas.

VMI renkami mokesčiai, rinkliavos ir įmokos mokami ir šiuose bankuose į biudžeto pajamų surenkamąsias sąskaitas:
Banko pavadinimas / Sąskaitos Nr.
Luminor Bank AS LT74 4010 0510 0132 4763
AB SEB bankas LT05 7044 0600 0788 7175
Akcinė bendrovė Šiaulių bankas LT32 7180 0000 0014 1038
Danske Bank A/S Lietuvos filialas LT74 7400 0000 0872 3870
Nordea Bank Finland Plc Lietuvos skyrius LT12 2140 0300 0268 0220
Uždaroji akcinė bendrovė Medicinos bankas LT42 7230 0000 0012 0025

Įvertinkite šią paslaugą
Nėra vertinimų.
Prašome palaukti...

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.